Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

«Hack Your Mind» в УжНУ: 24 години без сну та нічний квест в університеті

У хакатоні «Hack Your Mind», що тривав на факультеті інформаційних технологій добу без перерв, перемогли команди Work for Food та Аfternine

0 301
У ніч з 26 на 27 жовтня місто засинало, а прокидалися… ні, не мафіози, а ІТ-вці! Хакатон «Hack Your Mind», що тривав 24 години без перерв на факультеті інформаційних технологій вже знайшов своїх переможців, і Медіацентр УжНУ ділиться з вами подробицями, як це все було.
Учасники перед перед початком змагань
Учасники перед перед початком змагань

Про ідею такого унікального заходу розповіла старший викладач кафедри програмного забезпечення систем Мирослава Дробнич, жартуючи, що все розпочалося з того, що на підрозділі… занудьгували ☺. «Ми вирішили, що, окрім традиційного StartUp Village, котрий цьогоріч відбудеться вже вчетверте, хочемо ще чогось. Так і виникла ідея такого івенту: прямий ефір 24 години, стрімимо все…» – ділиться Мирослава Петрівна.

Ідею скоро підтримали студенти ФІТ та ПГК УжНУ – і за лічені години зібрали п’ять команд для участі у змаганні – Afternine, Auturismo, Null, Work for food та Cyber Spells. «Фішка» полягала ще й у тому, що учасники дізналися завдання, над яким повинні працювати, за годину до початку хакатону.

«Ніч в університеті» стала не тільки випробувальною реальністю для відважних учасників, волонтерів і менторів, а й завданням для команд, котрі проявляли максимум фантазії у створенні квесту.

Пані Мирослава зауважує, що для переможця орендують сервер на рік, куплять доменне ім’я під проект, оплатять рекламу. Інші ж команди мають самі вирішити, продовжувати роботу над програмним продуктом чи ні. «Вони можуть далі продовжувати працювати над своїм продуктом, розвивати, рекламувати, продавати його. У них є всі авторські права. На хакатоні команди разом із нами його створили і знайшли свою аудиторію, відтак ніхто не заважає їм доробити продукт та взяти участь у StartUp Village, завжди welcome», – наголошує Мирослава Дробнич.

Головною метою заходу, окрім створення квесту, було навчитися працювати в команді і розподіляти обов’язки в її межах. Це в учасників вийшло відмінно, що засвідчує наш відеоролик ☺.

Work for Food
Work for Food
Аfternine
Аfternine

Закінчили роботу в суботу, о 20:00, – закрили сервер, GitHub і мали ще 24 години для code review, голосування й підрахунку балів. Детальніше статистику заходу й підсумки можна переглянути за посиланням. Проекти, що перемогли, – тут. А привітати з перемогою можемо команди Work for Food та Аfternine!

Катерина Хижняк,
фото сайту та ФБ-сторінки Hack Your Mind,
відео Роберта Паппа

Залишіть відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.