Як зберегти психічне здоров’я в умовах соціальної ізоляції, – з’ясовували психологи УжНУ на онлайн-конференції

Студенти І—ІV курсів активно обговорювали, як саме можуть проявлятися зміни на психологічному рівні під час тривалого карантину

Як зберегти психічне здоров'я в умовах соціальної ізоляції, – з'ясовували психологи УжНУ на онлайн-конференції

На кафедрі психології факультету суспільних наук Ужгородського національного університету відбулася студентська онлайн-конференція «Соціально-психологічні особливості збереження психічного здоров’я в умовах соціальної ізоляції.

Форум організували під керівництвом завідувачки кафедри психології, професорки Уляни Михайлишин.

Студенти І—ІV курсів активно обговорювали, як саме можуть проявлятися зміни на психологічному рівні в умовах карантину. Проаналізували соціально-психологічні детермінанти появи тривожності, роздратування, апатії, стресу та розглянули шляхи збереження психічного здоров’я під час соціальної ізоляції.

Учасники форуму активно провадили дискусії щодо проблеми соціально-психологічних особливостей збереження психічного здоров’я в умовах соціальної ізоляції. Загалом студенти задоволені результатами онлайн-конференції.

За інформацією кафедри психології УжНУ