Юрія Остапця обрано деканом факультету суспільних наук та вдостоєно вченого звання професора

Колектив ФСН вітає очільника підрозділу з переобранням та бажає яскравих ідей, натхнення, наснаги до нових звершень і чергових творчих злетів на освітянській ниві

Надзвичайно результативним видався початок 2020/2021 навчального року для Юрія Остапця.

Так, наказом ректора УжНУ від 15 вересня 2020 року № 415/ 06-03 «Про особовоий склад», його призначено деканом факультету суспільних наук ДВНЗ «Ужгородський національний університет», а, відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України № 1188 від 24 вересня 2020 року «Про затвердження рішень Атестаційної колегії Міністерства від 24 вересня 2020 року та внесення змін до наказів Міністерства освіти і науки України», – науковцеві надано вчене звання професора кафедри політології і державного управління!

Колектив факультету суспільних наук вітає Юрія Олександровича з призначенням на посаду декана факультету суспільних наук та вдостоєння вченого звання професора й бажає яскравих ідей, натхнення, наснаги до нових звершень і чергових творчих злетів на освітянській ниві!

За інф. факультету суспільних наук