Юристи УжНУ шліфують практичні навички провадження судових процесів

Продовжують свої виїзні практичні заняття здобувачі вищої освіти денної форми навчання юридичного факультету УжНУ – відвідали чергове судове засідання в Ужгородському міськрайонному суді, де розглядали кримінальні провадження за різні правопорушення, передбачені Карним кодексом України.

Юристи УжНУ шліфують практичні навички провадження судових процесівОзнайомче заняття традиційно організував (відповідно до навчального плану та розкладу) професор кафедри кримінального права та правоохоронної діяльності УжНУ Василь Копча.

Розгляд першого кримінального провадження розпочав суддя Ужгородського міськрайонного суду А.П. Іванов. Студенти побачили процес дослідження документів справи, допит підозрюваного за відкрите викрадення чужого майна (грабіж) за статею 186 ч.4 КК України, виступи прокурора та адвоката відповідно до їх професійних обов’язків.

Суддя цього суду В.Й. Данко розглядав інше кримінальне провадження – стосовно осіб, яких за статтею 332 КК України обвинувачують у незаконному переправленні осіб через державний кордон України. Тож молодь мала наочний приклад дослідження відповідних матеріалів кримінального провадження, допиту учасників цього процесу відповідно до Карного кодексу України.

За інформацією кафедри кримінального права та
правоохоронної діяльності юридичного факультету УжНУ