Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

Як туризмознавці УжНУ «вступали до фаху»

Навчальна практика студентів-першокурсників передбачала три цікаві етапи

0 680
Як туризмознавці УжНУ «вступали до фаху»
Як туризмознавці УжНУ «вступали до фаху»
Відповідно до робочого плану, навчальний рік студентів-першокурсників завершився проходженням навчальної практики «Вступ до фаху». Протягом трьох тижнів під керівництвом викладача Богдани Носи студенти вивчали туристичні ресурси Закарпаття, пробували себе в ролі екскурсоводів, дізнавалися про особливості організації туристичних походів.

Як туризмознавці УжНУ «вступали до фаху»

На сироварні

Навчальна практика передбачала три етапи. Першим з них стала поїздка маршрутом: Ужгород – Хуст (страусяча ферма) – с. Іза (оленяча ферма) – с. Нижнє Селище («Селиська сироварня») – санаторій «Карпати») – Ужгород.

Під час екскурсії майбутні туризмознавці ознайомилися з роботою фермерських господарств краю, мистецтвом сироваріння за швейцарською технологією, а на території санаторію вперше спробували себе в ролі екскурсоводів.

Як туризмознавці УжНУ «вступали до фаху»

У ролі екскурсоводів

На другому етапі практиканти виконали групові завдання – розробили та провели 10 тематичних екскурсій Ужгородом. Це дало можливість юним фахівцям розглянути обласний центр з різних ракурсів, примноживши знання про його туристичні об’єкти, а головне – виробити навички організації та проведення екскурсій, креативного мислення, роботи з аудиторією.

Завершальним етапом стало кількаденне таборування на території спортивно-оздоровчого комплексу «Скалка». Тут студенти здобули досвід з організації відпочинкового табору та туристичних походів, у тому числі гірських.

Як туризмознавці УжНУ «вступали до фаху»

Спільно із запрошеними гостями вдалося реалізувати насичену програму таборування, у рамках якої практиканти відвідали Невицький замок, під керівництвом доцента Галини Кіш піднялися на гору Плішку, де пізнавально й весело провели час на однойменній базі УжНУ.

Крім того, цікаві анімаційні тренінги й лекцію для першокурсників влаштував професор Федір Шандор.

Як туризмознавці УжНУ «вступали до фаху»

На «Скалці»

Значний інтерес викликала лекція випускника факультету Юрія Славіка, який поділився власним досвідом організації фестивалю середньовічної культури на Закарпатті, практичними аспектами сучасної екскурсійної діяльності тощо.

На завершення практиканти підготували власні проекти щодо перспектив ефективного використання території «Скалки», а переможці дістали смачний презент від директора комплексу Андрія Головача.

За інформацією кафедри туристичної інфраструктури та сервісу
Залишіть відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.