Кафедра англійської філології УжНУ активно співпрацює з Британською радою в Україні

Участь у проекті «Шкільний учитель нового покоління» відкриває чудові можливості для викладачів підрозділу вдосконалювати професійну майстерність, а для студентів – здобувати якісну освіту в Україні європейського зразка

Кафедра англійської філології факультету іноземної філології успішно реалізовує пілотний проект Британської ради в Україні й МОН України «Шкільний учитель нового покоління». Мета проекту – запровадження змін до навчальних програм і підготовка реформи педагогічної освіти в Україні за європейськими стандартами й створення нового освітнього середовища у вишах нашої країни.

Участь у проекті відкриває чудові можливості для викладачів кафедри вдосконалювати професійну майстерність, освоювати зміни у стандартах сучасної педагогічної освіти, а для студентів – здобувати якісну освіту в Україні європейського зразка.

Докладніше – у відео.

За інформацією кафедри англійської філології УжНУ
Відео Віталія Завадяка