Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

Команда Ужгородського університету взяла участь у Чемпіонаті світу з програмування в Єгипті

Переможцем змагань став Пекінський університет, срібні медалі виборола команда Київського національного університету ім. Т. Шевченка. серед призерів також студенти Оксфордського університету й Массачусетського технологічного інституту

1 3 113
У єгипетському місті Люксор відбувся фінал студентського Чемпіонату світу з програмування. Як ми повідомляли, в ньому взяла участь і команда Ужгородського національного університету, у складі якої виступали студенти спеціальності «Комп’ютерні науки» факультету інформаційних технологій Ілля Кривов’яз (ІІ курс бакалаврату), Іван Фекете (магістрант) та Ярослав Булина (аспірант ІІ року навчання). Тренер гурту – завідувач кафедри інформаційних управляючих систем і технологій професор Олександр Міца.
Під час пробного туру
Під час пробного туру

У запеклій боротьбі з найталановитішими молодими програмістами з усього світу ужнівці посіли 113 позицію в абсолютному рейтингу зі 124 команд, які вибороли право брати участь у фіналі, подолавши кілька відбірних етапів. Загалом на всіх стадіях змагань взяло участь понад 3000 університетів і більш ніж 50 тисяч студентів з 111 країн світу. Для них було проведено близько 400 різних відбірних турів.

Варто відзначити, що команда Київського національного університету імені Тараса Шевченка виборола срібні медалі. Переможцем змагань став Пекінський університет, серед призерів – студенти Оксфордського університету й Массачусетського технологічного інституту.

Команда Ужгородського університету взяла участь у Чемпіонаті світу з програмування в ЄгиптіФіналісти з УжНУ та їхній тренер висловлюють подяку професору Федорові Шандору за постійну підтримку й сувеніри, а керівництву УжНУ, зокрема й відділу міжнародних зв’язків (Оксані Свєженцевій), – за допомогу в організації поїздки.

Вл. інф.
1 Коментар
  1. Анастасія каже

    Олександре Володимировичу, ваші студенти – це гордість УжНУ. Так тримати!

Залишіть відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.