Криміналістичного слідознавства практично навчалися студенти юрфаку

Заняття в криміналістичній лабораторії правничого підрозділу провів доцент кафедри кримінального права та процесу Василь Копча

4 грудня студенти IV курсу денної форми навчання юридичного факультету УжНУ мали цікаву практичну тему «Криміналістичне дослідження слідів. Слідознавство» з предмету «Криміналістика». Заняття провів у криміналістичній лабораторії правничого підрозділу доцент кафедри кримінального права та процесу Василь Копча.

Під час заняття лектор продемонстрував молоді, у який спосіб можна вилучати сліди, що залишаються після скоєння будь-якого правопорушення. Наголосив на особливій важливості таких навичок для швидкого розкриття злочину і виявлення правопорушників.

За інформацією доцента кафедри кримінального права та
процесу УжНУ Василя Копчі