Літературний клуб «Сполучені словом» знову зібрав однодумців

Захід приурочили до святкування Всесвітнього дня бібліотек

Літературний клуб «Сполучені словом» знову зібрав однодумців
5 жовтня у читальній залі гуртожитку №4 відбулося засідання літературного клубу «Сполучені словом». Захід приурочили до святкування Всесвітнього дня бібліотек.

Розпочали зі вступного слова бібліотекарки Елли Кочан, котра наголосила на важливості книгозбірень у сучасному інформаційному просторі. Зокрема, зауважила, що світ дедалі більше надає перевагу технічним засобам у пошуку інформації, проте завжди будуть ті, хто приходитиме почитати книгу.

Студенти зачитували переважно вірші українською, російською та словацькою мовами. Дехто декламував власні творчі доробки. Також «Сполучені словом» ділилися враженнями від виставки, котру нещодавно відвідали в Закарпатському обласному художньому музеї імені Йосипа Бокшая. Сюди приходить молодь із різних факультетів.

Докладніше – у відео.

Марія Туряниця,