Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

Магістранти біологічного факультету – з дипломами

0 127

Магістранти біологічного факультету – з дипломами

23 січня біологічний факультет УжНУ урочисто вручив дипломи магістра своїм випускникам. Загалом цьогоріч у підрозділі – 51 випускник, тринадцятеро з яких отримали документи про вищу освіту з відзнакою.

Магістранти біологічного факультету – з дипломамиПривітати випускників спеціальностей «Біологія та біохімія» (ОП «Біологія» та ОП «Біоінформатика»), «Середня освіта (Біологія та здоров’я людини)» та «Агрономія» зібралися керівництво факультету, викладачі, рідні.

Відкрила захід вітальним словом деканеса факультету Ярослава Гасинець, яка привітала студентів із успішним завершенням магістратури й зауважила, що вони – випускники незвичного часу й незвичного формату.

Магістранти біологічного факультету – з дипломамиНавчання відбувалося онлайн, тоді як життя – офлайн і в надзвичайно складних умовах. Війна в Україні змінила все: домівки, плани, маршрути. Студентів розкидало по світу – різні країни, часові пояси, реальності. Та попри це всі залишилися єдиними в головному – у прагненні вчитися, мислити й не здаватися.

Магістранти біологічного факультету – з дипломамиДеканеса наголосила, що сучасний світ перебуває в постійній трансформації: знання швидко старіють, правила змінюються на ходу, а стабільність стає радше винятком, ніж нормою. Це вимагає гнучкості мислення, здатності вчитися заново, ставити запитання, сумніватися, аналізувати й робити власні висновки.

«Освіта сьогодні – не етап, а стан. Це свідомий вибір на все життя. Тож залишайтеся відкритими до нового, чесними із собою та сміливими, щоб змінювати реальність навколо себе. Ви пережили Zoom-заняття, дедлайни, відсутність світла, зависання платформ і нескінченні повідомлення в чатах – і навіть у цьому хаосі здобули диплом. А отже, якщо ви вистояли тут, то зможете впоратися будь-де. Тож ідіть уперед, змінюйте світ, ставте запитання й не бійтеся помилятися», – звернулася до випускників Ярослава Гасинець.

До привітань також долучилися завідувач кафедри ботаніки Любов Фельбаба-Клушина, завідувач кафедри генетики, фізіології рослин і мікробіології Михайло Вакерич, завідувач кафедри зоології Федір Куртяк, завідувач кафедри ентомології та збереження біорізноманіття Владислав Мірутенко, а також завідувач кафедри плодоовочівництва і виноградарства Віталій Симочко.

Від імені випускників із вітальним словом виступила Діана Лях, яка висловила подяку професорсько-викладацькому колективу за високий професіоналізм, підтримку й знання, здобуті за роки навчання.

Магістранти біологічного факультету – з дипломамиУрочисте вручення дипломів стало не лише підсумком важливого етапу життя, а й символом витримки, єдності та віри в майбутнє. Попри всі виклики часу, випускники біологічного факультету УжНУ довели: знання, наполегливість і спільна мета здатні долати будь-які обставини.

Медіацентр УжНУ – за інформацією біологічного факультету
Залишіть відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються дані ваших коментарів.