Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

Майбутні правники відвідали Закарпатську установу виконання покарань

Студентів ознайомили з умовами утримання під вартою, розпорядком дня підозрюваних, обвинувачених та засуджених, відповіли на запитання

0 167

Майбутні правники відвідали Закарпатську установу виконання покарань

Опановуючи навчальний курс «Кримінальне право України», 30 березня до Закарпатської установи виконання покарань (№ 9) завітали студенти ІІІ курсу юридичного факультету Ужгородського університету у супроводі викладачів кафедри кримінального права та процесу – доцентів Ярослава Ступника, Василя Копчі, Антоніни Мацоли та старшого викладача Павла Конча.

Місце для екскурсії обрали не випадково: бо ж де, як не в установі виконання покарань, можна закріпити теоретичні знання з кримінального та  процесуального права.

Майбутні правники відвідали Закарпатську установу виконання покараньПід час заходу студентів ознайомили з умовами утримання під вартою, розпорядком дня підозрюваних, обвинувачених та засуджених.

Після огляду приміщення разом із викладачами молодь зібралася в актовій залі установи, де заступник начальника із соціально-виховної та психологічної роботи Андрій Глебов розповів присутнім про історію створення закладу, про права і обов’язки підслідних, про обмеження, які діють за ґратами, як часто можна мати побачення з рідними, чим і як тут годують, та багато іншого.

Викладачі та студенти зацікавлено слухали пана Глебова, ставлячи чимало запитань, зокрема щодо практичної роботи установи, а також проблем корекції поведінки утримуваних осіб.

Також гості мали змогу побачити кімнату психоемоційного розвантаження, приклад камери, внутрішні пости, приміщення довгострокових побачень, камеру матері і дитини, бібліотеку.

За інформацією юридичного факультету УжНУ
Залишіть відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.