Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

Математики обрали першу факультетську красуню

Корону найкрасивішої дівчини одягнула Ярослава Матійчак

0 663

Математики обрали першу факультетську красуню

Співи, танці, діодне шоу та навіть магія, а ще дев’ятеро юних красунь, що змагаються за звання Міс факультету, – так 15 листопада у Ювентусі математики відзначали День першокурсника.
Математики обрали першу факультетську красуню
Михайло Повідайчик

Декан факультету Михайло Повідайчик побажав молоді поєднувати веселе студентське життя зі здобуттям знань та повідомив, що наступного дня першої пари у математиків не буде, а проректор Ігор Король, привітавши зі святом, відпустив студентів із другої пари. До вітань долучилися й заступники декана Мирослава Герич та Павло Мулеса. «Хай ваші знання прямують до нескінченності, кількість відвідувань була нескінченно малою величиною, а враження від навчання були тільки монотонно зростаючою функцією», – сказала Мирослава Сергіївна.

Математики обрали першу факультетську красуню
Під час концерту

Відтак присутніх радували вокальними та інструментальними номерами університетські таланти, вихованці танцювальної студії «Перлинка» подарували глядачам танець. Веселощів святу додавали не лише виступи команд КВН, а й конкурс із залом: потрібно було сказати фразу «Я люблю матфаааааак» якомога довше. Переможець висловлював свою любов до факультету впродовж більш як 30 секунд… лежачи на сцені.

Математики обрали першу факультетську красуню
Ярослава Матійчак

Діодним шоу глядачів дивувала Беата Чабіна, а фокусник Cardini відправив глядачів у світ ілюзій та магії.

Звісно ж, головна інтрига вечора полягала у тому, кому ж дістанеться корона міс математичного факультету 2017. Дівчата порадували присутніх кількома виходами: «Представлення», «Діловий», «Танцювальний» та «Вечірній».

Не обійшлося і без улюбленого конкурсу – інтелектуального. Дівчата ділилися міркуваннями щодо того, кого слід вважати красивими, що радує їхній погляд, на що б витратили мільйон доларів. Друга частина інтелектуального конкурсу складалася із математичних питань (дівчат навіть просили сформулювати теорему Піфагора).

За результатами голосування журі, віце-міс факультету стала Ірина Устяк, а корону першої красуні наділа Ярослава Матійчак.

Ксенія Шокіна
Залишіть відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.