На факультеті інформаційних технологій провели тренінги для школярів

З восьмикласниками, які раніше програмуванням поглиблено не займалися, працювали завідувач кафедри інформаційних управляючих систем і технологій професор Олександр Міца та старший викладач цього ж підрозділу Сергій Вапнічний

Учасники літнього табору з О. Міцою та С. Вапнічним
На базі кафедри інформаційних управляючих систем і технологій УжНУ протягом двох тижнів тривали заняття для учасників літнього табору Ужгородського ліцею ім. В.С. Ґренджі-Донського. Тематика занять стосувалася програмування, зокрема підготовки школярів до учнівських олімпіад.

Учасниками тренінгів переважно були учні 8-го класу, які раніше програмуванням поглиблено не займалися. Заняття проводили старший викладач Сергій Вапнічний та професор Олександр Міца, а також студенти-старшокурсники спеціальності 122 «Комп’ютерні науки». Серед найкращих студентів цієї спеціальності чимало випускників колишньої Ужгородської ЗОШ № 6, а нині – ліцею імені В.С. Ґренджі-Донського.

Після двотижневого навчання учасники отримали сертифікати.