На ФСНі вручили дипломи магістрам: серед випускників – і чемпіонка світу

Омріяні квитки у світ професії вручили 88 магістрам денної та заочної форм навчання кафедр психології, загальної педагогіки та педагогіки вищої школи, політології і державного управління, соціології та соціальної роботи

В Ужгородському національному університеті тривають урочистості з нагоди завершення навчання студентів-магістрів. Зокрема, 21 лютого свято-випуск відбулося на факультеті суспільних наук.
Випускників вітає Мирослава Лендьел

У холі головного корпусу вишу омріяні квитки у світ професії вручили 88 магістрам денної та заочної форм, а саме випускникам кафедр психології, загальної педагогіки та педагогіки вищої школи, політології і державного управління, соціології та соціальної роботи.

Юрій Остапець вручає диплом випускниці

Із вітальним словом до молоді звернулися декан факультету суспільних наук Юрій Остапець, проректор з науково-педагогічної роботи Мирослава Лендьел, завідувач кафедри соціології та соціальної роботи Федір Шандор, а також заступник начальника міжрегіонального управління національного агентства України з питань державної служби у Львівській та Закарпатській областях Микола Трофименко. Вони вручили випускникам документи професійної зрілості.

У святкових мантіях цього дня можна було побачити як молодих фахівців, так і старших за віком, котрі на факультеті підносили рівень своєї освіти. За словами декана ФСНу Юрія Остапця, чимало нинішніх випускників уже працюють, зокрема й у районних адміністраціях області. Крім того, багато студентів досягли чималих вершин ще до завершення навчання в альма-матер.

Диплом вручають Надії Дьолог

Серед таких – відома закарпатка, чемпіонка світу з фехтування на візках Надія Дьолог. Дівчина зізнається, вступ до вишу мав доленосне значення, а роки студентства стали яскравим періодом, повним вражень. Водночас це було і добрим гартом.

«Шість років тому, у 2012-му, я зробила важливий крок – вступила до університету. Початок навчання був непростим, зокрема через те, що я народилася в селі, ніколи не жила в місті, тому почувалася тут трохи розгубленою… Але все нове навколо, зокрема й навчання в університеті, допомогло мені реалізуватися як особистості. Спочатку я навчалася на факультеті іноземної філології, але десь на 3-му курсі зрозуміла, що хочу працювати в соціальній сфері, тож для вступу в магістратуру обрала саме ФСН. Хоча наразі спорт для мене є пріоритетом, але сміливо можу стверджувати, що саме Ужгородський національний університет дав мені стимул для розвитку», – розповідає Надія Дьолог.

Ладислав Помпель

За словами педагогів факультету, серед цьогорічних магістрів чимало активної, надзвичайно розумної та цілеспрямованої молоді. Також серед упізнаваних випускників факультету – голова УМГО «Єдине студентство» Ладислав Помпель. Він ділиться: «Кваліфіковані викладачі дали нам великий базис, але освіта для молодої людини, яка робить свої перші кроки в дорослому житті, – це просто фундамент, відштовхуючись від якого маємо будувати майбутнє та рухатися до мрії. І хоча ГО «Єдинє Студентство» діє по цілій Закарпатській області й охоплює всі університети, але УжНУ – стрижень, на який постійно спираємося. Зокрема, значну увагу приділяємо патріотичному вихованню молоді та корисному дозвіллю».

Федір Шандор

Особливістю урочистостей стало те, що поміж вітальними словами та врученням дипломів присутніх розважали й музичними паузами: кілька народних композицій виконало вокально-інструментальне тріо «Рапсодія» Ужгородського районного будинку культури.

За словами завідувача кафедри соціології і соціальної роботи УжНУ Федора Шандора, на Закарпатті є значний кадровий попит на фахівців, яких готує факультет суспільних наук. Тож позитивно налаштовані випускники підрозділу зробили кілька традиційних світлин на згадку і вирушили у вир професійного життя.

Юлія Медюх для Медіацентру УжНУ,
фото авторки