На геофаку обрали своїх містера та міс

Корону підрозділу виборола Крістіна Биковська, а першим леґіньом на факультеті став Ігор Шостак

На геофаку обрали своїх містера та міс

Щоосені ужнівські географи, геодезисти, землевпорядники, лісівники на день скасовують усі свої справи, аби відвідати найграндіозніше свято рідного підрозділу – «Міс та містер географічного факультету». Тож 9 листопада у залі Падіюну була особлива атмосфера, адже першокурсники змагалися в конкурсі чарівності, грації та мужності.
Іван Калинич

Як і годиться, перед початком слово взяв декан геофаку Іван Калинич, аби побажати всім присутнім доброго настрою, а учасникам – перемоги. Також Іван Васильович підтвердив потаємне сподівання залу: «Завтра пар не буде!» 😉

На цій позитивній ноті стартувало представлення дванадцятьох конкурсантів і конкурсанток. Після короткого знайомства з глядачами ведучий Іван Граб влаштував інтерактив, у якому дівчата та хлопці мали змогу проявити себе як командні гравці та цікаві особистості. Відтак леді зачарували зал образами «Купальських красунь», а юнаки дивували костюмами у вуличному стилі.

Під час концертної програми

Варто відзначити, що насичена концертна програма не давала й на хвильку занудьгувати, доки потенційні міс та містери готувалися до чергових зустрічей із публікою. З музичним подарунком виступили студентка стомату Катерина Лінтур та «своя» – Олена Курей, також заспівали для глядачів вихованці Ужгородського музичного коледжу Рената Бірта та Корчі Прийдун. Бурю овацій зірвав лісівник Роман Вайнагій завдяки майстерній грі на акордеоні.

Місію веселити доручили гумористам команд КВК «Десь там», «ВК» та «Ва-банк». Смішним виявився і стенд-ап Василя Гайдука.

Шквал оплесків викликало загадкове світлове шоу засновниці театру «Фламберг» Беати Чабіни.

Міс геофаку Крістіна Биковська

Після того, як панянки вийшли у вечірніх сукнях, а молодики – у смокінгах, оголосили результати змагань святкового вечора.

Містер геофаку Ігор Шостак

Суворе журі, у складі якого – голова профкому студентів Ростислав Головчанський, представниця мережі шкіл іноземних мов «LT School» Богдана Буцяк, директор закарпатської школи моделей «A’стар» Анна Феєр та директор нічного клубу «Eila» Василь Старк, віддало корону Міс географічного факультету Крістіні Биковській, а звання Містера заслужено здобув Ігор Шостак.

Іншим учасники дісталися дещо менш престижні титули: «Міс усмішка» – Габріеллі Орос; «Містер мужність» – Василю Сідаку; «Міс елегантність» – Аніті Атлас; «Містер стиль» – Василю Ждянському; «Міс артистичність» – Мирославі Кузлі; «Містер оригінальність» – Іванові Цибару; «Міс фото» – Кароліні Мілес; «Містер фото» – Івану Сухану; «Міс ніжність» – Марії Ференц, «Містер привабливість» – Ігорю Шостаку; «Міс грація» – Крістіні Биковській; «Містер інтелект» – Алексу Леврінцу.

Продовжили святкування в одному з нічних клубів міста.

Захід став можливий за сприяння первинної профспілкової організації студентів УжНУ, студентської ради УжНУ, Апетіт-кафе – Lychee, «Майстерні карамелі». Особливу подяку організатори й учасники шоу висловлюють професору Федору Шандору.

Віра Лабич