На геофаку обрали своїх найкрасивішу та найкрасивішого

Міс факультету стала Тамара Ястринська, а Містером – Данило Попов

Добігає кінця третій місяць навчання. Студенти активно вчаться, але не забувають і про відпочинок. Одним із своєрідних його втілень є святкування Дня першокурсника у форматі конкурсу «Міс та Містер факультету». 20 листопада у залі філармонії географічний факультет обирав достойних титулу найкрасивішої та найкрасивішого із 6 пар.

Іван Калинич

Розпочали свято із напутніх слів декана факультету Івана Калинича: «Я хочу побажати наступне: щоб сьогоднішній вечір вдався, аби ви продемонстрували свої таланти, обрали найкращих Містера та Міс факультету. Хай щастить! Бажаю вам зеленого світла на всьому життєвому шляху!»

Олександр Білак

Також декан нагородив грамотами студентів-активістів. Відтак оголосив, що наступного дня першої пари не буде, а в п’ятницю – вихідний.

Побажати перемоги учасникам та привітати студентів прийшов і заступник міського голови Олександр Білак.

«Вітаю вас із Днем першокурсника. Хочу подякувати всім викладачам, а особливо декану, за постійну співпрацю та підготовку хороших фахівців. Студентам хочу побажати так само вчитися, як вони вміють відпочивати. Але тільки із однією відмінністю: відпочинок можете не пам’ятати, а вивчене на парах – мусите. Бажаю вам успіхів у навчанні та гарно провести цей вечір», – підсумував Олександр Павлович.

На геофаку обрали своїх найкрасивішу та найкрасивішогоНа геофаку обрали своїх найкрасивішу та найкрасивішогоПісля вітальних слів перейшли безпосередньо до першого виходу учасників – конкурсу «Представлення». Під час дефіле конкурсантів звучали найцікавіші факти з їхнього життя. Одяг кожної із пар зачаровував своєю колоритністю, адже всі вони були одягнуті у стилях різних країн: України, Франції, Японії, Англії, Румунії, Туреччини.

Несподівано для всіх присутніх одразу перейшли до інтелектуального конкурсу. Кожен учасник та учасниця повинні були відповісти на 3 питання: два підготовлені та одне спільне для пари із залу. Незважаючи на хвилювання, усім вдалося достойно відповісти або ж «викрутитися» :).

На геофаку обрали своїх найкрасивішу та найкрасивішогоДопоки учасники готувалися до наступних виходів, гостей розважали команди КВН «Ліхіє» (юридичний факультет), «Ва-банк» (економічний) та «Десь там» (географічний). Окрім гумористичних виступів були й інші. Зокрема, Анастасія Петрішка продекламувала авторського вірша, Вероніка Попович, Андрій Чекета, Лілія Чидук потішили присутніх вокальними талантами. У свою чергу студентки фізичного факультету продемонстрували танець.

На геофаку обрали своїх найкрасивішу та найкрасивішогоЧерговим виходом конкурсанток став «Чирлідинг», де вони мали змогу показати свою пластичність. На противагу ніжним дівчатам, хлопці обрали брутальний вихід під рок-музику.

Останній вихід – «Вечірній» – став найочікуванішим цього вечора, адже після нього відбулося оголошення результатів конкурсу.

Отож, «Міс фото» – Тамара Ястринська; «Містер фото» – Георгій Шиман; «Міс посмішка» – Іветта Мігалко; «Містер інтелект» – Олександр Сікора; «Міс ніжність» – Анна Ігнатюк; «Містер загадковість» – Владислав Магдюк; «Міс елегантність» – Рената Лемак; «Містер мужність – Данило Попов; «Міс чарівність» – Олександра Скалінчан; «Містер харизматичність» – Даниїл Ревай; «Міс глядацьких симпатій» – Вікторія Голянич; «Містер глядацьких симпатій» – Олександр Черепаня.

Віцеміс та Віцемістером стали Олександра Скалінчак та Георгій Шиман.

Головну ж корону здобула Тамара Ястринська, а розділив із нею перемогу Данило Попов.

Олександра Костьо,
фото Тетяни Боць