Тиждень лінгвіста на факультеті МПМБ стартував із флешмобу постерів і параду вишиванок

Викладачі кафедри візьмуть активну участь у педагогічній практиці вихованців як куратори студентського самоврядування

На факультеті МПМБ уже доброю традицією став щорічний флешмоб студентських постерів англійською та німецькою мовами з університетського життя, а також парад вишиванок, урочисто відкритий заступниками декана доцентами В.М.Бондаренко та О.Ю.Качмар, а також доцентами кафедри прикладної лінгвістики М.В.Томенчук й А.Ф.Андрусь у фойє навчального корпусу.

Не менш захопливим було продовження свята в аудиторіях. Відзначаючи професійний тиждень, студенти 2-го курсу спеціальності «Прикладна лінгвістика» під керівництвом доцента А.Ф.Андрусь виступили з доповідями, присвяченими вивченню штучних мов: Esperanto, Ido, E-prime, Lingua Ignota, Klingon, Solresol, Ladan, Toki Pona.

Викладач О.М.Шовкович організувала пізнавальне практичне заняття словацькою мовою на тему «Vianoce u nas doma».

Відтак усі викладачі кафедри візьмуть активну участь у педагогічній практиці вихованців як куратори студентського самоврядування. Окрім цього, на екранах у коридорах заплановано запустити цікаві презентації з університетського життя нашої молоді.

Вдалого тижня всій дружній лінгвістичній родині!
Щиро дякуємо студентам та викладачам за теплу атмосферу професійного свята!

За інформацією деканату факультету міжнародної політики,
менеджменту та бізнесу