Перший день фестивалю «Студосінь-2016» уже позаду!

Перший день фестивалю «Студосінь-2016» уже позаду!
11 жовтня стартував мистецький конкурс художньої самодіяльності «Студентська осінь-2016». Традиційно захід відбувався в студентському центрі дозвілля «Ювентус». Організаторами дійства виступили профком студентів та студрада УжНУ.

Відкривали захід харизматичні ведучі – третьокурсники математичного факультету Євген  Шиптур та Дмитро Койтюк. Свято заплановано на 2 дні.

Вчора студенти змагалися у жанрі СТЕМ та вражали присутніх талантами у вокальному конкурсі, сьогодні – демонструватимуть глядачам і журі свої вміння в оригінальному жанрі й дивуватимуть здібностями в танцювальному конкурсі.

Таланти (за 10-бальною шкалою) оцінює журі: директор СЦД «Ювентус» Мар’яна Баран, викладач вокалу Закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької творчості «Падіюн» Наталія Сабат, голова Закарпатської ліги КВН Сергій Денисенко, член Асоціації естрадних діячів культури, викладач вокалу Ужгородського коледжу культури і мистецтв Маріанна Сухолова та адміністратор спортивно-розважального комплексу MAXIMUS Любов Пазяк.

Друга частина заходу розпочнеться сьогодні о 16.00. Переможців визначать за результатами загального рейтингу оцінок за всі 4 конкурси.

Не пропустіть, буде весело!

Юлія Шипович