Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

На математичному факультеті обладнали загальноуніверситетський комп’ютерний клас

Є сподівання, що в університеті вдасться оновити й класи з давно застарілою технікою, й обладнати нові на кожному факультеті

0 899
На математичному факультеті обладнали загальноуніверситетський комп’ютерний клас
На математичному факультеті обладнали загальноуніверситетський комп’ютерний клас
З початком навчального року в УжНУ запрацював ще один комп’ютерний клас, яким можуть користуватися всі студенти вишу.

Техніку закупили ще влітку, і нині нею можуть вільно користуватися студенти всіх факультетів. Оснащений комп’ютерний клас розмістили в 319 аудиторії математичного факультету (головний корпус).

Як розповів проректор із науково-педагогічної роботи Ігор Король, техніку придбали через систему закупівель Prozorro. 15 нових комп’ютерів мають доступ до швидкісного інтернету, який дає студентам змогу не тільки мати доступ до потрібної інформації, а й проходити різноманітні онлайн-курси та тренінги.

Крім того, планують закупити комп’ютери для другого медичного факультету, де навчаються іноземні студенти, а також інженерно-технічного факультету, додав Ігор Король.

У комп’ютерному класі є лаборанти, які допоможуть у разі якихось труднощів. Важливо, що прийти сюди можна й після закінчення пар протягом усього робочого дня.

Є сподівання, що в університеті вдасться оновити й класи з давно застарілою технікою, й обладнати нові на кожному факультеті.

Ксенія Шокіна
Залишіть відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.