Науковці Ужгородського університету стажувалися в США

Марина Король та Вікторія Бондаренко у рамках програми «Відкритий світ» переймали досвід роботи середніх на вищих навчальних закладів Сполучених Штатів Америки

Науковці Ужгородського університету стажувалися в США
За спонсорської підтримки Центру лідерства «Відкритий світ» та фінансування Конгресу США доцент кафедри міжнародних економічних відносин факультету міжнародних відносин Марина Король та доцент кафедри міжнародного бізнесу та менеджменту, заступник декана факультету міжнародної політики, менеджменту та бізнесу Вікторія Бондаренко з 21 вересня до 2 жовтня у рамках програми «Відкритий світ» перебували у Сполучених Штатах Америки.

Марина Король

Вікторія Бондаренко

Візит був присвячений ознайомленню з американською освітньою системою у вищих та середніх навчальних закладах. За час перебування у США наші делегати побували у Корваллісі, Росбурзі (штат Орегон) та Вашингтоні. Програма обміну досвідом виявилася насиченою – щодня відбувалося по кілька різнопланових зустрічей.

У Вашингтоні викладачі УжНУ зустрічалися зі співробітниками офісу конгресмена та сенатора, вели жваві дискусії та порівняння організації навчального процесу, умов здобуття вищої освіти в Україні та США. У бібліотеці Конгресу Сполучених Штатів відбулася зустріч з представниками Міністерства освіти США.

Науковці Ужгородського університету стажувалися в США

На зустрічі з представниками влади штату

Українські делегати з Віце-президентом Umpqua Community College

Оскільки тема програми була присвячена освіті, то делегати щоденно відвідували державні й приватні вищі навчальні заклади, зустрічалися з керівництвом та професорами Університету штату Орегон, провадили дискусії з директорами й викладачами коледжу Umpqua Community College та декількох шкіл. Особливе враження на українських освітян справили інноваційні стратегії та методи навчання в США.

На лекції американських колег

Доценти УжНУ мали можливість поспілкуватися й презентувати свій університет місцевим урядовцями міста Розбурга, округу Дуглас штату Орегон, розповіли про особливості вищої освіти в Україні та про ситуацію, що склалася на сході нашої держави.

Разом із насиченою освітянською програмою українцям запропонували й низку культурних, екскурсійних заходів. Зокрема, вони побували на узбережжі Тихого океану, місцевих водоспадах, активно проводили вечори з сім’ями, що приймали наших викладачів.

За інформацією кафедри міжнародних відносин