Студенти та викладачі географічного факультету розіграли Кубок декана
Студенти й викладачі географічного факультету, незважаючи на негоду, організували традиційні вже баталії з міні-футболу. Бажання здобути Кубок декана виявили три студентські команди, викладачі ж підсилили їхні склади.

Учасники завзято боролися за бажаний трофей. Тож поєдинки видалися цікавими, емоційними і принесли задоволення як самим учасникам, так і вболівальникам, котрі не побоялися прийти підтримати своїх улюбленців попри похмуру погоду і дощ.

Грали за коловою системою по два 10-хвилинні тайми. У підсумку «бронзу» здобули студенти другого курсу, «срібло» дісталося четвертокурсникам, а чемпіонами стали гравці команди ІІІ курсу.

Габріелла Убрежі

На урочистій церемонії нагородження декан географічного підрозділу Іван Калинич та його заступник Роман Славік вручили призерам грамоти і медалі, а команді-чемпіону – ще й головний трофей.

Голова студентського профспілкового осередку геофаку Габріелла Убрежі розповіла про труднощі організації заходу. «Неабияк нас підвела погода, проте не завадила успішно провести міні-футбольний турнір, завдяки якому ми стали ближчими з нашими викладачами. Такі «абстрагування» від навчального процесу врізноманітнюють і наповнюють приємними спогадами наше студентське життя».

На завершення всі зробили спільне фото на пам’ять та продовжили святкування у неформальній обстановці.

Віра Лабич,
фото Габріелли Убрежі