Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

Перший тиждень акції «Письменник за прилавком» завершився байками Андрія Шипа

А в понеділок не проґавте можливості поспілкуватися з Сергієм Федакою

0 136
Андрій Шип
Андрій Шип
У житті байкарів – хоч греблю гати. А от письменника, що пише байки, зустрінеш не так часто. Поспілкуватися зі справжнім байкарем та ще й отримати авторську книгу з автографом та цікавим алегоричним побажанням мали нагоду відвідувачі п’ятничної акції «Письменник за прилавком» – цього разу з читачами у «Кобзарі» спілкувався Андрій Шип.

Головним чином автор презентував свою збірку байок «Коли ще звірі ґаздували». «Цей жанр завжди лежав мені до душі. Ми часто не можемо подивитися на ті чи інші речі з критичної точки зору. А так у читача є така можливість завдяки сатирі й гумору. Думаю, в наш час сатира й гумор обов’язково мають бути у житті людей – це розширює світогляд і дає можливість посміятися з себе й стати сильнішими. Для суспільства байки, вважаю, дуже важливі», – розповідає Андрій Шип.

Перший тиждень акції «Письменник за прилавком» завершився байками Андрія ШипаТематично його байки показують взаємини між різними верствами суспільства, а сюжети здебільшого підказує саме життя.

Байки завжди містять висновок, мотивацію до роздумів. У творах Андрія Шипа українці впізнають себе та своїх знайомих чи друзів: «Деякі епізоди були б цікаві й дітям, але, думаю, більшість моїх байок все ж несуть певний життєвий досвід, що буде більш зрозумілий дорослому читачу – людям, які зіткнулися з несправедливістю, цинізмом тощо».

Перший тиждень акції «Письменник за прилавком» завершився байками Андрія ШипаКрім власної збірки, письменник познайомив читачів і з книгами свого батька – Юрія Шипа: «Завдяки йому я й маю потяг до літератури – я ріс у літературному середовищі. Ми спілкуємося, обговорюємо, але часто наші погляди на письменство не збігаються. Однак я радий сьогодні показати відвідувачам і його книги».

Найчастіше відвідувачі питають, для чого існують байки, яким є процес їхнього написання, а також – що спонукає писати байки. Аби довідатися про це – долучайтеся до акції наступного року.

А також не проґавте можливості поспілкуватися з письменниками й особисто запитати в них усе, що вас цікавить. Уже в понеділок «Письменник за прилавком» – Сергій Федака.

Ксенія Шокіна
Залишіть відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.