Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

Побачив світ довідник «Видання Навчально-наукового інституту євроінтеграційних досліджень»

0 244
Побачив світ довідник «Видання Навчально-наукового інституту євроінтеграційних досліджень»
Вийшов у світ довідник «Видання Навчально-наукового інституту євроінтеграційних досліджень Ужгородського національного університету», видання друге, доповнене.

Видання містить інформацію про основні завдання, результати науково-дослідної роботи та видавничої діяльності інституту, досягнення у науковій роботі зі студентами за десять років існування цієї наукової установи. У довіднику також вміщено анотації та зміст монографій, навчальних та навчально-методичних посібників, що були опубліковані як результат науково-дослідної роботи в інституті впродовж 2006-2016 рр.

У довіднику докладно описані збірники наукових праць за матеріалами міжнародних та всеукраїнських конференцій і випуски періодичних видань, які готує та видає ННІ євроінтеграційних досліджень, – «Геополітика України: історія і сучасність» і «Міжнародний науковий вісник» (матеріали структуровано за розділами та у хронологічному порядку станом на 1 листопада 2016 року).

Важливим розділом видання є інформація про наукові розробки інституту в рамках виконання наукового проекту «Інноваційний університет – інструмент інтеграції в європейський освітній і науковий простір».

Довідник становить інтерес для науковців, аспірантів, студентів, працівників органів державної влади і місцевого самоврядування, які займаються питаннями дослідження та реалізації завдань євроінтеграційного поступу України.

Залишіть відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.