Променад Ужгородом здійснили першокурсники факультету туризму та МК

Ознайомчу екскурсію молоді організували деканат та студентський актив підрозділу

Минулого тижня факультет туризму та МК організував для своїх першокурсників ознайомчу екскурсію Ужгородом. Модераторами заходу виступили заступник декана з виховної роботи Надія Чир та студентський актив підрозділу.

Цьогоріч такий захід став особливо актуальним. Адже географія представників факультету поповнилася студентами з Херсонської, Миколаївської, Дніпропетровської, Донецької, Хмельницької та Житомирської областей.

Студенти пройшлися центральними вуличками міста, ознайомилися з його визначними туристичними памʼятками і атракціями. Особливо до душі молоді припала площа Народна з її фонтаном.

Екскурсія Ужгородом мала не лише культурно-пізнавальне значення, а й практичну складову – старшокурсники Олександра Бурковська, Таїсія Вовчок та Іван Чухран показали першачкам найулюбленіші місця відпочинку студентів.

На екскурсії

Тож молодь ступила перший крок до здобуття омріяної професії туризмознавця…

За інформацією заступника декана з виховної роботи
факультету туризму та МК Надії Чир