Цьогоріч захід відбувся вже водинадцяте

Природничо-гуманітарний коледж УжНУ продовжує добру традицію – тут укотре влаштували конференцію «Студентський вимір щодо актуальних проблем в правознавстві». Цьогоріч захід відбувся вже водинадцяте.

Природничо-гуманітарний коледж УжНУ організував Всеукраїнську студентську конференціюЗаявки подали понад тридцять здобувачів фаху з різних вишів України. А 11 грудня в конференц-залі Зеленого корпусу Ужгородського університету 16 юнаків і дівчат представили свої наукові дослідження. Розвідки стосувалися різних галузей права, зокрема цивільного, медичного, кримінального, адміністративного, судового.

На початку заходу пролунав Гімн України. До присутніх звернувся директор ПГК Володимир Росоха: «Ця конференція — чудова нагода для молодих науковців дістати оцінку фахівців, порівняти свої результати з висновками колег. Бажаю учасникам плідної роботи, корисного професійного спілкування».

Вітання з ректорату передав проректор із науково-педагогічної роботи Олександр Рогач, зауваживши: «Професія юриста — одна з найважливіших у світі. До того ж нині відбувається реформування юридичної освіти в Україні. Разом із деканом юрфаку Ярославом Лазуром я був на узагальненні результатів ЗНО вступників до магістратури. І тішить, що наш  юридичний факультет посів 9-е місце серед класичних вишів, обійшовши відомі юридичні школи. Тому закликаю коледжан вступати на юрфак».

Природничо-гуманітарний коледж УжНУ організував Всеукраїнську студентську конференціюА заступник міського голови Олександр Білак у привітанні зазначив: презентовані студентські наукові роботи порушують актуальні питання. Також додав, що міська рада готова приймати студентів на практику, стажування, а після завершення університету — на роботу.

Крім того, присутні переглянули відеопрезентацію коледжу під акомпанемент гімну підрозділу. Заступник голови Дисциплінарної комісії, очільник Дисциплінарної палати Валентин Гончаров за дорученням Ради адвокатів вручив викладачам ПГК подяки за підготовку правників, зокрема адвокатів.

Відтак перейшли до студентських доповідей, які супроводжувалися презентаціями. Після кожного виступу відбувалося обговорення.

На завершення молодим науковцям вручили грамоти за участь у конференції. Бажаємо ПГК УжНУ й надалі організовувати цікаві форуми та ділитися своїми здобутками.

Ольга Брайлян