Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

Викладач стоматологічного факультету – запрошений лектор турецького університету

Мирослав Гончарук-Хомин поділився із зарубіжними колегами і студентами сучасними поглядами на ремоделювання периімплантатної кісткової тканини

0 445
Доповідає Мирослав Гончарук-Хомин
Доповідає Мирослав Гончарук-Хомин

Викладач стоматологічного факультету – запрошений лектор турецького університету

На початку грудня асистент кафедри ортопедичної стоматології Мирослав Гончарук-Хомин як запрошений лектор відвідав турецький університет Dicle University, де поділився з колегами і студентами сучасними поглядами на механізми ремоделювання та реєстрації змін кісткової тканини в периімплантатній області.

До участі в такому заході Мирослава Юрійовича особисто запросив декан стоматологічного факультету турецького вишу професор Izzet Yavuz, з яким наш аспірант співпрацює вже не перший рік, публікуючись у турецькому Scopus-індексованому виданні «International Journal of Dental and Medical Research». Перед лекцією сторона-господарка організувала для українського дослідника дводенну екскурсію околицями міста Діярбакира, в якому й розміщений згаданий університет та котре є одним із найбільших міст південно-східної Туреччини.

Викладач стоматологічного факультету – запрошений лектор турецького університетуБезпосередньо перед лекторієм для українського науковця та всіх слухачів влаштували невеликий концерт національної музики, у якому наш співвітчизник також зумів себе проявити, зігравши для турецьких колег і декілька українських композицій.

Варто відзначити, що з тематикою про особливості ремоделювання периімплантатної кісткової тканини Мирослав Гончарук-Хомин уже неодноразово вигравав ряд міжнародних конференцій, представив власні наукові ідеї на конгресах у Варшаві, Баден-Бадені та Лейпцигу, репрезентуючи при цьому результати особистих напрацювань у респектабельних міжнародних виданнях.

Таким чином, українсько-турецька стоматологічна співпраця, окрім суто наукових, набуває ще й особистісних обрисів, що надалі тільки сприятиме зміцненню міжнародних відносин у академічних та професійних аспектах.

За інформацією стоматологічного факультету
Залишіть відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.