Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

Різні покоління математиків зібралися на BograchParty поспілкуватися та відсвяткувати завершення семестру

Близько 70 осіб прийшло пригадати свої студентські роки

0 1 794
Різні покоління математиків зібралися на BograchParty поспілкуватися та відсвяткувати завершення семестру
Після закінчення університету однокурсники, а колишні студенти різних курсів і поготів, –зустрічаються зазвичай рідко. Днями на математичному вирішили зламати цю прикру несправедливість, тож влаштували BograchParty, щоб побачитися з тими, кого в стінах УжНУ стрінеш нечасто.
Різні покоління математиків зібралися на BograchParty поспілкуватися та відсвяткувати завершення семестру

Ідея скликати випускників спала на думку заступникові декана з виховної роботи Павлові Мулесі, який розповідає: «Зібрати випускників я хотів уже давно. Молодим математикам завжди цікаво поспілкуватися зі старшими колегами, послухати про те, яким було навчання на факультеті раніше, розповісти, що змінилося. Крім того, завдяки зустрічі мали нагоду налагодити співпрацю між випускниками й факультетом. Саме для об’єднання випускників у вересні 2016-го було створено «Асоціацію математиків та ІТ-спеціалістів Закарпаття», завдяки якій, власне, ми й зібралися».

Павло Павлович зізнається: BograchParty – перший офіційний захід Асоціації і разом з тим завершальна частина святкування 50-річчя матфаку.

Не налякала математиків навіть погода: з самого ранку лило як з відра, але щойно факультет зібрався, навіть погода здалася й не стала чинити опору. Тож близько 70 осіб прийшло, аби пригадати свої студентські роки.

Визначили навіть головного експерта з варіння боґрачу – увесь кулінарний процес проходив під керівництвом Василя Кепича. Врешті, наварили аж 40 літрів пікантної страви.

Спілкувалися, пригадували минуле й говорили про сьогодення. Багато випускників прийшли уже з родинами, між іншим, нерідко тут трапляються й математичні сім’ї ☺. Одна з родин і взагалі виховує математиків уже в десятому поколінні. На завершення вирішили, що такі зустрічі варто влаштовувати регулярно.

Ксенія Шокіна
Залишіть відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.