Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

З альма-матер розлетілися дипломовані магістри хімфаку

Вітаємо свіжоспечених фахівців і бажаємо їм наснаги, світлого майбутнього та підкорення нових професійних висот

0 417
Випускників вітає Василь Лендєл
Днями на хімічному факультеті також урочисто вручили дипломи магістрів випускникам денної форми навчання.

Розпочали святковий захід з напутнього слова декана факультету Василя Лендєла. Професор тепло привітав вихованців, а тепер уже своїх колег, із закінченням навчання та початком дорослого життя, відзначивши, що сьогодні в Україні є величезна кількість можливостей для їх професійної реалізації.

«Нині в державі пропонують гідні зарплати для спеціалістів саме з нашої галузі, і це не просто гучні слова. Ми часто проводимо зустрічі на факультеті з потенційними роботодавцями, які радо запрошують на свої підприємства молодих професіоналів, обіцяючи не тільки хороший прибуток, але й кар’єрне зростання. Цього вам і бажаю в майбутньому – знайти таку роботу, де вас цінуватимуть, а головне – де відчуватимете, що перебуваєте на своєму місці», – підсумував Василь Георгійович.

Відтак декан оголосив дійство офіційно відкритим і розпочав довгоочікувану церемонію. Окрім власне диплому, магістрам, що відзначилися особливими досягненнями в навчанні, вручили грамоти, а тим студентам, що вирізнилися успіхами в організації життя факультету, – подяки за активну громадську роботу.

Після офіційної частини Василь Георгійович запросив до слова всіх охочих привітати випускників із закінченням навчання.

Степан Чундак

Першим виступив завідувач кафедри екології та охорони навколишнього середовища професор Степан Чундак: «Любі магістри, я вас щиро вітаю зі знаменним днем і бажаю, окрім хорошої роботи, знайти своє місце в суспільстві, побудувати сім’ю і нехай вам завжди щастить у житті!».

Також до привітань приєднався завідувач кафедри неорганічної хімії Ігор Барчій. Від імені очолюваного підрозділу і всього факультету професор побажав випускникам удачі та професійних успіхів, а також нагадав, що в рідному університеті їм завжди будуть раді: «Сьогодні неспроста за вікном сніжить – ледь не вперше за всю зиму. Це для того, аби, виходячи за двері факультету, ви залишили кожен свої сліди – і завдяки ним через рік чи через кільканадцять могли повернутися сюди».

Від усього серця вітаємо новоспечених магістрів і бажаємо їм наснаги, світлого майбутнього та підкорення нових професійних висот!

Тетяна Боць

Залишіть відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.