«Короткий путівник університетським життям» запропонував першокурсникам геофаку студактив підрозділу

Старшокурсниці розповіли новачкам, як протікає навчальний процес, куди їхати на практику, привідкрили секрети успішного складання сесії

Днями на географічному факультеті першокурсники прослухали незвичайну лекцію. У ролі викладачів виступили студентки-активістки 4-го курсу з темою «Короткий путівник університетським життям».

Юлія та Наталія діляться досвідом

Голова наукового студентського товариства четвертокурсниця Юлія Шароді зібрала всіх першачків геофаку, аби ознайомити з усіма особливостями та можливостями УжНУ. Долучилася до такої місії і заступник голови НСТ Наталія Качмар.

Таким чином, старшокурсниці вирішили розповісти новоспеченим спудеям, як протікає навчальний процес, куди їхати на практику, а також привідкрили секрети успішного складання сесії.

Наталія Качмар

Тепер першачки ліпше розуміють, що таке деканат і кафедра, чим відрізняється залік від іспиту, та багато чого іншого. Юлія і Наталія пояснили, чому не варто прогулювати пари й відкладати все на останню ніч. Аргументували поради веселими прикладами з життя.

«Вивчайте іноземні мови», – наголосила Юлія. Четвертокурсниця поділилася особистим досвідом перебування у США: «Завдяки володінню англійською я мала чудову нагоду провести 4 незабутні місяці в Америці, а мій однокурсник – у Німеччині».

Юлія Шароді

Дівчата докладно розповіли про міжнародні наукові програми, беручи участь у яких ужнівці зможуть повчитися протягом семестру в одному з європейських вишів.

На завершення Юлія Шароді зізналася, з якою метою влаштували такий «путівник»: «Колись і ми прийшли в університет уперше. Тоді абсолютно нічого не знали: все здавалося невідомим і незвіданим. Що таке деканат і чи можна туди взагалі заходити студентам?! Де ці кафедри?! Пригадую, як викладачів учителями називали. Саме тому, вважаю, сьогоднішні дружні поради й настанови бодай трошки полегшать процес адаптації новачків в університеті».

Це була одна з тих лекцій, на якій студенти уважно слухали і жваво ставили запитання в теплій невимушеній атмосфері. Ініціатори заходу сподіваються, що знайомства на такий зразок стануть традиційними.

Віра Лабич