Студент спортивного підрозділу УжНУ став призером Чемпіонату світу зі змішаних єдиноборств ММА

Аллен Гаібов - серед призерів
Аллен Гаібов – серед призерів
Нещодавно у Львові закінчився Чемпіонат світу зі змішаних єдиноборств ММА, участь у якому взяли представники понад десятка держав. Другокурсник факультету здоров’я людини Аллен Гаібов здобув бронзу у ваговій категорії до 78 кг.

Окрім українців, змагалися за першість спортсмени зі США, Італії, Німеччини, Румунії, Словаччини, Молдови, Азербайджану, Грузії, Словенії, Чехії, Росії та інших країн. Наш Ален Гаїбов виборов почесне призове місце з кіокушинкай карате.

Бажаємо нашому борцю дальших спортивних звершень!

Вл. інф.