Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

Студентам факультету МЕВ розповіли про програму «Молодіжний делегат України до ООН»

Молоді люди з добрим знанням англійської, розумінням специфіки роботи ООН і прагненням змін мають можливість стати стажерами Організації протягом року, три тижні з виділеного часу передбачено на практикування в офісі у Нью-Йорку

0 56
Ольга Руда та Марина Михайленко
Нещодавно на факультеті міжнародних економічних відносин  презентували програму стажування «Молодіжний делегат України до ООН». Організувало захід студентське наукове товариство підрозділу на чолі з його головою – другокурсником Денисом Цапом.

На зустрічі буди присутні студенти I–IV курсів. Представляли програму вихованцям УжНУ студентки Київського інституту міжнародних відносин Ольга Руда та Марина Михайленко. Дівчата також беруть участь у стажуванні – уже в червні завершиться дія їхніх мандатів.

Суть програми полягає в тому, що молоді люди з добрим знанням англійської, розумінням специфіки роботи ООН і прагненням змін мають можливість стати стажерами організації протягом року. Три тижні з виділеного часу присвячені практикуванню в офісі у Нью-Йорку. Витрати на проживання організатори повністю покривають.

У США учасники програми зустрічаються з делегаціями різних країн, виступають у ІІІ комітеті на Генасамблеї ООН, можуть готувати резолюції тощо. Студенти є практично повноцінними делегатами ООН, хіба що без можливості голосування. Як наголошує Денис, це корисний досвід для молодої людини, а особливо – студента-міжнародника.

Після традиційної лекційної частини заходу студенти мали змогу поставити запитання гостям і дізнатися більше інформації про програму, яка їх цікавила.

Антоніна Чундак,
фото факультету МЕВ

Залишіть відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.