В УжНУ відбулася перша в Україні науково-практична конференція зі спеціальності «Соціальна робота»

До Ужгорода прибуло зо два десятки молодих людей із 16 вищих навчальних закладів України

Студенти й викладачі з різних вишів України 24 квітня зібралися у залі засідань Вченої ради УжНУ в рамках підсумкової науково-практичної конференції ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Соціальна робота».
Ігор Студеняк

Ця конференція є першою у своєму роді на теренах України й знаменно, що відбувається вона саме в Ужгородському університеті – вважається, що саме наш виш започаткував напрям соціальної роботи в Україні.

Модерував захід завідувач кафедри соціології і соціальної роботи Федір Шандор. Гостей привітав проректор із наукової роботи Ігор Студеняк та ознайомив із діяльністю університету. Відтак висловив упевненість у тому, що доповіді будуть цікавими й викличуть чимало обговорень.

Декан факультету суспільних наук Юрій Остапець приєднався до вітань і зауважив: «Мені приємно, що кафедра соціальної роботи Ужгородського університету була обрана Міносвіти для проведення цієї конференції – це знакова подія. Сьогодні у цьому залі зібралися найкращі студенти, які подавали роботи на конкурс, тож засідання однозначно вийде плідним і насиченим».

Юрій Остапець
Федір Шандор

Професор Федір Шандор розповів, що всього на конкурс свої роботи подали 84 студенти з усієї України. Після скрупульозного відбору, до Ужгорода прибуло зо два десятки молодих людей із 16 вищих навчальних закладів України.

Після офіційного відкриття робота тривала у двох секціях. Одна з них, до слова, діяла в приміщенні Археологічного музею УжНУ, тож учасники конференції мали нагоду ще й ознайомитися з одним із найбагатших закладів такого роду в Україні.

Ксенія Шокіна