Студентам ІТФу пропонують роботу у перспективній компанії «Flextronics»

Оскільки в студентів виникло багато запитань, вирішили провести екскурсію на заводі

Студентам ІТФу пропонують роботу у перспективній компанії «Flextronics»
16 лютого на інженерно-технічний факультет завітали представники компанії «Flextronics» з Мукачева. Метою візиту стала пропозиція працевлаштування студентам цього підрозділу УжНУ.

Зі вступним словом до студентів звернувся декан інженерно-технічного факультету – професор Іван Туряниця, – котрий відзначив важливість та актуальність таких зустрічей для майбутнього студентів.

Працівники заводу, а саме спеціалісти з відділу кадрів, запропонували переглянути відеопрезентацію про «Flextronics». Також гості наголосили на важливості обраної студентами професії та повідомили, що компанія зацікавлена у працевлаштуванні студентів технічних факультетів, особливо тих спеціальностей, які детально вивчають цифрову та аналогову електроніку, а також програмування.

Компанія готова створити задовільні умови для роботи, зокрема забезпечити студентів транспортом і харчуванням за найнижчими цінами у їдальні заводу. Студенти інженерно-технічного факультету задоволені, що мають таку змогу вже на 4-му курсі.

Олександр Лемак

Студент 4 курсу Олександр Лемак поділився враженнями: «Презентація була пізнавальною та цікавою. Думаю, після закінчення навчання буде можливість працевлаштуватися в компанії. Враховуючи нинішній стан у країні, я радий, що знаходяться такі підприємства, які готові взяти на роботу студентів, пропонуючи неповний робочий графік».

Володимир Павлович

Четвертокурсник Володимир Павлович зауважив: «Дуже цікава презентація. Нам продемонстрували масштаби та потужності заводу, але найбільше мені сподобався високотехнічний розвиток цієї організації. «Flextronics» співпрацює з багатьма країнами Європи, що робить його дуже перспективним. Розмірковую над працевлаштуванням на цьому підприємстві.

Провідні спеціалісти компанії запропонували охочим роботу після занять у відділі ремонту друкованих плат. Зважаючи на те, що в студентів виникло багато запитань, вирішили провести екскурсію на заводі, яка відбудеться найближчим часом.

Ерік Зовдун,
голова студради інженерно-технічного факультету