Студенти факультету туризму та МК відвідали туристичний центр Словаччини
Однією із ефективних форм практичної підготовки студентів-туризмознавців є екскурсійні виїзди. З цією метою в рамках програми «Туристично-країнознавчої» практики 27 лютого студенти 4-го курсу факультету відвідали словацьке місто Кошиці.

Практиканти самостійно провели екскурсію відомими історико-культурними об’єктами міста. Таке завдання мало експериментальний характер, і студенти з ним цілком успішно упоралися, хоч влаштувати екскурсію й зорієнтуватися на місцевості в чужому місті не так легко.

Студенти факультету туризму та МК відвідали туристичний центр Словаччини

Крім того, саме цього дня в Кошицях відбувався важливий на ринку праці регіону захід – «Ярмарок вакансій – 2017». У готелі «Doubletree by Hilton» зібралися компанії світового рівня й рекрутерські агентства з пропозиціями щодо працевлаштування та стажування в різних сферах, зокрема й в індустрії гостинності. Студенти мали нагоду почути корисну інформацію й подати свої резюме.

Поїздка відбулася з ініціативи й під керівництвом науково-педагогічних працівників кафедри туристичної інфраструктури та сервісу Богдани Носи й Ольги Світлинець.

За інформацією кафедри туристичної інфраструктури та сервісу