Студенти-туризмознавці переглянули один із найкращих українських воєнних фільмів – «Кіборги»

Походом на захопливий екшн ужнівці долучилися до ініціативи команди творців «Кіборгів» та Фонду «Повернись живим» «Я Небайдужий!»

Надія Чир зі студентами

Навчально-виховна діяльність на факультеті туризму та міжнародних комунікацій спрямована не лише на формування професійних компетентностей, а й на всебічний розвиток особистості, виховання високих моральних якостей, національно-патріотичних цінностей, готовності до виконання громадянських і конституційних обов’язків щодо захисту інтересів країни.

Вшановуючи подвиг героїв, що воюють в зоні АТО, і з нагоди виходу фільму «Кіборги», котрий уже встановив новий рекорд вітчизняного кінематографу, академнаставник і за сумісництвом заступник декана з виховної роботи  Надія Чир днями зі своїми першокурсниками відвідали сеанс фільму.

Переглянувши захопливий екшн та насолодившись реалістичною грою акторів, ужнівці тим самим ще й долучилися до ініціативи команди творців «Кіборгів» та Фонду «Повернись живим» «Я Небайдужий!». У рамках ініціативи – з кожного квитка, придбаного на фільм, 5 гривень будуть перераховані на допомогу сімʼям загиблих у боях за Донецький аеропорт.

За інформацією факультету туризму та МК