Студенти-туризмознавці взяли участь у святкуванні Дня фізкультури і спорту

Другокурсник Віталій Хоцевич став абсолютним переможцем змагань із паверліфтингу, а Тетяна Козловська, Оксана Добош, Христина Райко виконали тягу штанги завважки 50 кг більш ніж 20 разів!

Студенти-туризмознавці взяли участь у святкуванні Дня фізкультури і спорту
Команда туризмознавців
Днями студенти-другокурсники напрямів «Готельно-ресторанна справа» і «Туризм» факультету туризму та міжнародних комунікацій під керівництвом викладачів кафедри туристичної інфраструктури та сервісу – завідувача Романа Корсака та доцента Івана Годі – взяли участь у святкуванні Дня фізкультури і спорту, що відбулося на площі Народній біля споруди облдержадміністрації.

Наша молодь взяла участь у змаганнях із волейболу, хокею на траві. Крім того, разом із Ужгородською міською федерацією паверліфтингу було проведено аматорські змагання з цього виду силового спорту. Приємно, що абсолютним переможцем змагань став студент ІІ курсу спеціальності «Готельно-ресторанна справа» Віталій Хоцевич.

Окрасою змагань став виступ прекрасної половини нашої команди. Зокрема, Тетяна Козловська, Оксана Добош, Христина Райко виконали тягу штанги завважки 50 кг більш ніж 20 разів!

За інформацією завкафедри туристичної інфраструктури та сервісу Романа Корсака