Студенти УжНУ стали призерами міжнародного творчого конкурсу навчальних постерів UniCEP

З ініціативи кандидатки педагогічних наук, викладачки іноземної мови кафедри прикладної лінгвістики Марини Тимчик студенти факультету міжнародних економічних відносин та факультету інформаційних технологій  були підготовлені й залучені до 13-го міжнародного творчого онлайн-конкурсу навчальних постерів (The Universal Competition of Educational Poster) у м. Манчестері (Англія).

Змагання щорічно проводить оргкомітет UniCEP, сформований зі спеціалістів різних країн, у 7 секціях, а саме: з біології, фізики, хімії, соціології, екології, комп’ютерних наук, оригамі.

Мета цього конкурсу – стимулювати талановиту молодь світу розвивати творчі здібності й креативно підходити до вирішення завдань. Учасники можуть створювати оригінальні постери англійською мовою, застосовуючи графічні редактори.

За домовленістю п. Мар’яни Тимчик з організаторами конкурсу, українські студенти мали змогу безкоштовно презентувати свої роботи. Всі учасники обрали секцію IT на тему «Gadget addiction».

Роботи оцінювалися за 4-ма критеріями:

• змістове повідомлення постеру
  • оригінальність контенту
  • актуальність
  • дизайн

У конкурсі позмагалися другокурсники спеціальностей «Філологія» (О. Дьордяй  та А. Гіга) «Комп’ютерні науки» (В. Шаповалова та О. Абрамчук), які отримали сертифікати учасників.

Лауреатами ж стали наші першокурсники. Зокрема, Н. Кіндрат (спец. «Інженерія програмного забезпечення») виборола 2-ге місце;  В. Костак та Е. Граб (спец. «Інженерія програмного забезпечення»), а також Є. Гелетич та Ю.Синичка (спец. «Інформаційні системи та технології»), здобули 3-є місце.

Ужнівці висловлюють вдячність журі IT-напрямку, до якого входили доктор наук, проф. Національного технологічного університету Chuan-Ming Liu (Тайвань), проєкт-менеджер Mariko Torigoe (Японія), вчитель-фрилансер Thandar Oo (М’янма).

Щиро вітаємо наших студентів із участю в конкурсі та здобутими призовими місцями!

За інформацією викладачки кафедри прикладної лінгвістики Марини Тимчик