Прикладні лінгвісти факультету МПМБ відзначали професійне свято

Під час заходу найкращих студентів було нагороджено за успіхи в навчанні та активну участь у житті підрозділу

Прикладні лінгвісти факультету МПМБ відзначали професійне свято
Тепло сердець, море усмішок та… іноземні мови – такі складники атмосфери, яку створили студенти-лінгвісти факультету міжнародної політики, менеджменту та бізнесу УжНУ, відзначаючи своє професійне свято.

Учасники святкування

13 жовтня у конференц-залі «зеленого» корпусу Ужгородського університету зібралося чимало людей, причетних до дійства. Були професори, викладачі, студенти-лінгвісти і навіть школярі кількох ужгородських шкіл, яких запросили на захід організатори.

Між іншим, українська майже не звучала. Ведучі – студенти-другокурсники Катерина Пасьович та Василь Сорока – спілкувалися винятково англійською та німецькою мовами, задаючи тон і тим, хто виходив на сцену, й аудиторії.

Михайла Полюжина нагороджують грамотою

Пролунали вітання від викладацького складу. Першим до слова запросили завідувача кафедри прикладної лінгвістики Михайла Полюжина. Він наголосив, що цей захід став доброю традицією молодого підрозділу. Крім того, за його словами, все базується на слові – основі лінгвістики; а слово – це світло. Михайло Михайлович побажав присутнім удачі та успіхів у навчанні.

Естафету поздоровлень перейняв заступник декана з навчальної роботи Віталій Андрейко, який, своєю чергою, зичив присутнім побільше сонячних днів. Відтак звернувся до школярів: «Прикладна лінгвістика – це лише маленька частина нашого великого факультету. Якщо оберете наш підрозділ, то будьте певними: ви станете справжніми майстрами своєї справи». Віталій Іванович скористався нагодою привітати Михайла Полюжина з 50-літтям педагогічної діяльності та нагородити його почесною грамотою. Бо ж відомо: де є кваліфікований керівник – там і успіх водиться.

Ольга Качмар

Вітали присутніх з Днем лінгвіста також заступник декана з виховної роботи Вікторія Бондаренко та заступник декана з наукової роботи Ольга Качмар. Бажали щастя, радості, натхнення. Під час заходу було нагороджено найкращих студентів за успіхи в навчанні та активну участь у житті підрозділу.

Під час концерту

Завершальним акцентом урочистої частини стали слова канадця Кента Фрізена, який є викладачем цього відділення: «Лінгвіст – це людина, яка розбиває безліч стереотипів та бар’єрів. Це відповідальна професія, що будує мости і об’єднує людей різних культур».

Після врочистостей усі курси мали змогу проявити креатив і кмітливість. Так, студенти-лінгвісти довели, що вміють веселитися. У залі пролунало безліч пісень, студенти декламували вірші та показували відеоролики про життя на факультеті. До прикладу, першокурсниця Вікторія Єрьоменко продекламувала власний переклад вірша Ліни Костенко на англійську мову. Зі студентами другого курсу присутні змогли перевірити свої вокальні здібності та приєднатися до караоке.

Прикладні лінгвісти факультету МПМБ відзначали професійне свято

Третьокурсники доводили, що в УжНУ навчать кожного, а четвертий курс показав жартівливу сценку про складнощі перекладу закарпатських страв та деяких українських висловів. Останніми вийшли на сцену студенти п’ятого курсу. До слова, це перший випуск магістрів прикладної лінгвістики в УжНУ. Вони продемонстрували відеоролик про свої студентські роки.

Тож і я набралася позитивного заряду енергії, поспівала пісні та відчула себе частинкою великої сім’ї відділення прикладної лінгвістики, за що щиро вдячна!

Агнеса Сабелко
для Медіацентру УжНУ