Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

Майбутні туризмознавці апробовували маршрут «Закарпаття для кіноманів»

Екскурсійний маршрут проліг через Ужгород – Мукачево – Виноградово – Хуст – с. Білки Іршавського району – Синевирську Поляну – санаторій «Карпати»

0 681
Студенти-тризмознавці продовжують роботу над міні-проектом в рамках транскордонного проекту «Генерація 2020». Головна його ідея ‒ частково вирішити проблему популяризації Закарпаття на ринку туристичних послуг України через створення і промоцію нового туристичного продукту.

Студенти-туризмознавці

Нагадаємо, що задля заповнення інформаційного вакууму в області щодо здобутків українського кінематографу в контексті Закарпаття, студенти факультету розробили туристичний маршрут «СТОП! ЗНЯТО!: кінематографічне Закарпаття» або Закарпаття для кіноманів».

Отож цієї суботи, незважаючи на примхи погоди, ініціативна група студентів під керівництвом доцента кафедри туризму Надії Чир апробували туристичний маршрут для відбору майданчиків і місць для найкращого показу, фотофіксації сучасного стану реальних місць зйомок фільмів, розрахунку хронометражу маршруту, розробки його логістики.

Ужнівські туризмознавці подорожують з дощем 🙂

Окрім навчально-професійної, заступник декана факультету туризму та МК з виховної роботи мала й іншу мету ‒ поліпшити психологічний клімат у студентському колективі, згуртувати молодь навколо спільної ідеї, а також збільшити багаж знань студентів про наявні туристичні ресурси Закарпаття, розширити світогляд, виховувати почуття любові до рідного краю, національну самосвідомість та відчуття етнічної належності.

У санаторії «Карпати»

Екскурсійний маршрут проліг через Ужгород – Мукачево – Виноградово – Хуст – с. Білки Іршавського району – Синевирську Поляну – санаторій «Карпати».

Студенти старших курсів влаштували для першачків оглядові екскурсії – кожен щодо своєї малої Батьківщини, де народилися і виросли. Але найважливіше те, що всі учасники промотуру стали першими туристами, які здійснили мандрівку «Закарпаттям для кіноманів». Майстер-клас тематичної екскурсії дала студентка ІІ курсу Аліна Макалюк. І впоралася, треба відзначити, на відмінно!

Маємо надію, що в майбутньому потенційними споживачами цього туристичного продукту стануть не тільки студенти факультету туризму та МК, а й їхні друзі з інших структурних підрозділів УжНУ.

Вл. інф.

Залишіть відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.