Тиждень рідного підрозділу геофаківці завершили святковою програмою

На урочистому вечорі у великій залі ректорату вручили активній молоді почесні грамоти, насолоджувалися музикою й танцями, співом і жартами

Завершальним етапом святкування Тижня географічного факультету цьогоріч став урочистий вечір у великій залі ректорату УжНУ.
Вітає присутніх Іван Калинич

Розпочали дійство традиційно з офіційної частини – привітальних слів декана підрозділу Івана Калинича та завідувача кафедри фізичної географії й раціонального природокористування Степана Попа.

Також були вручені почесні грамоти найкращим студентам за досягнення у навчанні, спорті та активну участь у житті факультету.

А розважальну програму розпочали чирлідерки фізичного факультету. Також із динамічним номером виступила танцювальна група геофаку «Geo girls».

Тиждень рідного підрозділу геофаківці завершили святковою програмоюГумору на святкуванні теж було чимало, зокрема публіку розважали команди КВН матфаку («Вектор»),  юридичного факультету («Ліхіє») та власне географічного підрозділу («Десь там»).

Тиждень рідного підрозділу геофаківці завершили святковою програмоюПісенним перформансом замилувала аудиторію студентка II курсу музичного коледжу ім. Дезидерія Задора Анастасія Саварина, грою на акордеоні – студент V курсу географічного факультету Роман Вайнагі та першокурсник Юрій Гомонай.

Глядачі також не залишилися осторонь: дехто взяв активу участь у святкуванні. Між шістьма учасниками танцювального конкурсу із зали розігрувалиси подарунки. Головна умова – хто всіх перетанцює, той і отримає сюрприз. Відтак двоє із шести учасників виявилися переможцями.

Після офіційної частини святкування студенти продовжили вечір у місцевому нічному клубі.

Тетяна Боць