Ужнівські правознавці виявили високий рівень підготовки на Міжнародному конкурсі з комерційного арбітражу

Студенти юридичного факультету взяли участь в усних дебатах IV Міжнародного конкурсу з комерційного арбітражу в Києві.

Змагання влаштувала Європейська арбітражна палата серед студентів правничих підрозділів українських і зарубіжних ВНЗ.

За підсумками заочного етапу IV Міжнародного конкурсу з комерційного арбітражу, 6 команд успішно пройшли до наступного етапу змагання й помірялися силами на усних дебатах в залі Вченої ради Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Юридичний факультет УжНУ представляли другокурсник Станіслав Стефанюк, четвертокурсник Тарас Ільницький та п’ятикурсники Юрій Селебинка й Микола Філіп. Конкурс був побудований за моделлю розгляду спору в міжнародному арбітражі (за регламентом Міжнародного комерційного арбітражного суду при ЄАП) і відбувався англійською мовою.

За результатами дебатів, представник нашої команди Тарас Ільницький здобув диплом кращого оратора змагань. Загалом, команда показала гідний рівень знання міжнародного комерційного права та вільне володіння англійською мовою.

За інформацією юридичного факультету УжНУ