УжНУ оновлює матеріально-технічну базу: студентство матиме нові комп’ютерні класи

Нові комп’ютерні класи на 15 робочих місць матимуть економічний, географічний, математичний, інженерно-технічний факультети та ФІТ

Комп’ютерний клас на математичному

Упродовж літніх місяців робота в університеті не припиняється: викладачі складають робочі програми занять, у корпусах тривають ремонтні роботи, а на факультети закуповують нове обладнання. Вже з 1 вересня наша молодь зможе займатися на нових комп’ютерах.
Університет закупив 106 комп’ютерів із усіма комплектуючими. Тож нові комп’ютерні класи на 15 робочих місць матимуть економічний, географічний, математичний, інженерно-технічний факультети та ФІТ. Ще 19 комп’ютерів передаємо медикам, юристам, біологам і на факультет історії та міжнародних відносин, решта 12 – для інших структурних підрозділів університету, –
розповів проректор УжНУ Ігор Король

Тендер проводили через електронну систему публічних закупівель Prozorro – завдяки цьому вдалося заощадити понад 180 тисяч грн. Загалом оновлення матеріально-технічної бази обійшлося університету в 863 164 грн.

Надалі планують придбати ще й принтери та багатофункціональні пристрої, проектори, ноутбуки тощо.

Ксенія Шокіна