Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

УжНУ гостинно зустрів «Грацію-2017»

В університетському спорткомплексі вкотре відбулися міжнародні змагання з танцювального спорту

0 708
УжНУ гостинно зустрів «Грацію-2017»
УжНУ гостинно зустрів «Грацію-2017»
В обласному центрі відбулися міжнародні змагання з танцювального спорту «Грація-2017», які вкотре прийняв спорткомплекс Ужгородського університету.

УжНУ гостинно зустрів «Грацію-2017»

Як зауважила проректор УжНУ із науково-педагогічної роботи Мирослава Лендьел, альма-матер радо сприяє представникам цього вишуканого виду спорту, адже ним займаються і наші студенти й абітурієнти. «Серед тренерів клубу «Грація» – наша аспірантка Вероніка Мишко, а також її партнер Володимир Лятов – теж наш випускник. Крім того, йдеться про здоровий спосіб життя, який є особливо важливим для сучасної молоді. Змагання з танцювального спорту – гарне, естетичне видовище. До того ж ми дуже вдячні ужгородському клубові «Грація» за те, що його пари виступають на загальноуніверситетських заходах. Ми добре взаємодіємо й сподіваємося на дальшу співпрацю», – каже Мирослава Олександрівна.

УжНУ гостинно зустрів «Грацію-2017»

Ігор Король

Стосовно ж власне турніру, то в його потрібності сумнівів нема, адже, за словами головного судді змагань Олега Левицького, «для початківців – це проба паркету, перші кроки, а для досвідчених учасників – додаткова можливість набрати очки до рейтингу, удосконалювати танцювання».

Захід традиційно розпочався з урочистостей. На параді відкриття присутніх вітали проректор УжНУ з науково-педагогічної роботи Ігор Король та начальник управління молоді та спорту ОДА Віталій Ерфан.

УжНУ гостинно зустрів «Грацію-2017»

Відтак порадував виступ ансамблю «формейшн» – збірної Закарпаття, чемпіона України та учасника чемпіонату світу. Наші спортсмени виконали композицію «Дикі танці» з використанням матеріалу переможниці Євробачення від України – 2004 Руслани Лижичко.

Після енергійного початку до справи взялися претенденти на трофеї – кубки, грамоти, медалі та подарунки. Загалом спортсмени демонстрували свою майстерність у 25 видах програми.

Як відзначила президент Закарпатського обласного осередку Всеукраїнської федерації танцювального спорту Олександра Мишко, «31 січня відкрили реєстрацію, і за 10 днів у турнірі виявила бажання взяти участь 241 пара. Такі змагання дають розвиток, удосконалення спортивної майстерності, а ще для багатьох стали хорошою пробою сил перед нашими традиційними змаганнями Uzhgorod open, які відбудуться 22–23 квітня в спорткомплексі «Юність».

УжНУ гостинно зустрів «Грацію-2017»

Анастасія Лендьел

«Грація-2017» відбулася на високому рівні. Дуети й судді з України, Словаччини, Угорщини працювали наполегливо, даруючи глядачам (та й собі) масу позитивних емоцій.

Переможниця змагань Анастасія Лендьел ділиться враженнями: «Займаюся танцювальним спортом 9 років. Відчуваю, що за цей час стала краще рухатися, менше хворіти. Мені подобаються всі танці, якийсь окремо виділити не зможу – кожен приносить свої неповторні емоції».

Звичайно, виграли найдостойніші. Серед них чимало й закарпатських, зокрема ужгородських пар (докладніше – за посиланням).

Крім того, для заохочення учасників були визначені кращі пари в категоріях Baby (2009 р. н. і молодші), «Школа» (до 7 років), «Школа-1» (8-9 років), «Школа-2» (10-11 років), Леді» (до 7 років), «Леді «Юніори-1», «Леді «Ювенали-1», «Леді «Ювенали-2», «Леді, соло, дебют» (до 11 років).

Тепер усі прихильники танцювального спорту на Закарпатті в очікуванні Uzhgorod open – 2017. Тож скоро знову буде можливість зануритися у вир неповторних рухів, чарівних мелодій і відповідних емоцій… А ці змагання вкотре показали: хай як важко в країні, прагнення краси, грації, гармонії не зникає, бо прекрасне здатне рухати вперед і надихати на добре.

За інформацією Володимира Тарасюка,
представника прес-центру змагань
Залишіть відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.