В УжНУ обрали головну красуню вишу

Міс Ужгородського університету 2018 року стала Дарина Богдан з факультету туризму та міжнародних комунікацій

В УжНУ обрали головну красуню вишу

23 травня у Закарпатському обласному музично-драматичному театрі відбулася одна з найбільш грандіозних подій навчального року – конкурс краси «Міс УжНУ 2018». На дійство завітала маса гостей: родичі, друзі, викладачі учасниць і просто охочі на власні очі побачити університетських вродливиць не залишили жодного вільного місця в залі!
Ведучі вечора

Останні передстартові хвилини – і ось початок того, на що так довго очікували. 14 красунь, 14 принцес УжНУ. Свято відкрили ведучі Олександр Свергун та Катерина Засухіна.

Ігор Король

Першим до вступного слова запросили проректора з науково-педагогічної та виховної роботи УжНУ Ігоря Короля. Професор побажав усім присутнім гарного вечора, а учасницям – легкої боротьби за першість у конкурсі, відзначивши, що «Міс УжНУ 2018» – квінтесенція навчального року, адже дівчата протягом семестру вже здобули перемоги на своїх факультетах.

Наступним на сцену вийшов заступник міського голови Ужгорода Олександр Білак, який висловив вітання від мера міста Богдана Андріїва та побажання учасницям «Міс»: «Хотів би побажати всім нашим конкурсанткам успіхів не лише сьогодні на сцені, а й у дальшому навчанні й відповідно – у майбутньому виборі професії. Успішного складання сесії всім ужнівцям, викладачам – терпіння, а всім нам – приємного відпочинку під час літніх канікул. Нехай сьогодні переможе найкраща!».

В УжНУ обрали головну красуню вишуОцінювало учасниць поважне журі: уже згадані гості Ігор Король та Олександр Білак, а також Ксенія Бонка – Міс УжНУ 2017, Ірина Вовчок – дизайнер одягу, Тудор Кілару – ведучий організації «COMEDYORG» .

В УжНУ обрали головну красуню вишуВ УжНУ обрали головну красуню вишуКрасуні 5 разів з’являлися на сцені, щоразу оновлюючи тематику вбрання, зокрема були такі виходи, як «Перший танцювальний», «Національний», «Дизайнерський», «Вихід в купальниках» та «Вечірній».

Окрім того, учасниці мали можливість продемонструвати своє вміння відповідати на каверзні запитання, що їм ставили ведучі й члени журі під час інтелектуального конкурсу. Незважаючи на хвилювання (повна зала глядачів – як-не-як), дівчата гідно відповіли на всі запитання, деякі учасниці ще й продемонстрували неабияке почуття гумору, чим зняли напругу від виступу як із себе, так і з колегинь.

Катерина Лінтур

Між виступами дівчат глядачів розважали пісенними композиціями Аліна Оніщук – першокурсниця факультету міжнародних економічних відносин, Джеймс Рок – іноземний студент медичного факультету з композицією «Два кольори», Катерина Лінтур – студентка стоматологічного підрозділу УжНУ, Даніела Якобчук – представниця факультету суспільних наук. Із танцювально-пісенним номером виступив креативно-мистецький комплекс «Вілет», а також студія сучасного танцю «Бліц» із двома танцювальними номерами. Окрім того, родзинкою вечора стало світлове шоу від студентів УжНУ, яке, мабуть, заворожило всіх присутніх.

В УжНУ обрали головну красуню вишуА надірвати животи від сміху гостям дійства допомогли збірна Закарпатської ліги КВН, команда КВН під назвою «Збірна Закарпаття», учасники Рівненської ліги сміху.

Після виступу гумористів ведучі провели міні-відбір учасниць для титулу «Міс глядацьких симпатій». І його гордою володаркою стала Воліка Янюк – студентка факультету міжнародних економічних відносин, за сумісництвом ще й «Міс Дружність».

В УжНУ обрали головну красуню вишуНарешті настав момент оголошення результатів голосування журі. Протягом трьох місяців учасниці старанно готувалися до цього моменту, серця дівчат билися в унісон із серцями всіх присутніх, саме тут і тепер – хто ж завоює титул найвродливішої дівчини університету 2018 року?

В УжНУ обрали головну красуню вишуВ УжНУ обрали головну красуню вишу

Отож титул «Міс Фото» отримує Еке Чідіма Джейн (медичний факультет №2); «Міс Посмішка» – Богдана Боїшко (ФІФ); «Міс Оригінальність» – Алі Акбар Мансур Надія Тагіра (факультет історії та МВ); «Міс Привабливість» – Мірелла-Габріелла Грицан (ФСН); «Міс Артистичність» – Наталія Дідик (юридичний факультет); «Міс Романтичність» – Ярослава Матійчак (математичний факультет); «Міс Ніжність» – Тетяна Чонтош (хімічний факультет); «Міс Грація» – Анна Шеверя (медичний факультет); «Міс Загадковість» – Дарина Богдан (факультет туризму та міжнародних комунікацій); «Міс Витонченість» – Даніела Рижак (біологічний факультет); «Міс Популярність» – Анастасія Стойка (стоматологічний факультет); «Міс Чарівність» – Ніколь Калянин (факультет здоров’я та фізичного виховання); «Міс Елегантність» – Ангеліна Мікша (економічний факультет).

ІІ Віце-міс УжНУ стала Еке Чідіма Джейн, І Віце-міс – Алі Акбар Мансур Надія Тагіра.

Міс УжНУ – 2018

Оголосити переможницю дійства на сцену вийшов голова профкому студентів УжНУ Ростислав Головчанський. Після подяки всім, хто був залучений до організації конкурсу, нарешті настає та сама мить – Міс УжНУ 2018, стає… Дарина Богдан. Найщиріші вітання переможниці!

Продовжили святкувати дійство студенти та гості «Міс УжНУ 2018» у місцевому нічному клубі.

Тетяна Боць,
фото авторки та Роберта Паппа