Найсмачніший боґрач приготували «Кecske», найкращий кулінарний витвір удався «Еxcel Ishan», найцікавішу страву представили «Ужгородські безалкоголіки», а в конкурсі «Краще фото у вишиванці» перемогла студентка математичного факультету Ярослава Матвійчак

Хоч погодні умови дещо завадили запланованим в УжНУ заходам, починаючи з 14 травня студенти різних факультетів грали в міні-футбол, баскетбол, волейбол, крикет, настільний теніс, а 22 травня Тиждень студентської дружби завершився фестивалем.

Організаторами цих заходів традиційно є Ужгородський національний університет та Закарпатське угорськомовне товариство студентів і молодих дослідників.

Оскільки на фестивалі були присутні студенти, які приїхали на навчання з різних країн, ведучі говорили трьома мовами: українською, угорською та англійською.

Тиждень студентської дружби в УжНУ фінішував боґрач-фестом та запальною дискотекоюУчасть у заході взяли представники ФСН, математичного, юридичного, фізичного, хімічного, медичного (№2), стоматологічного факультетів, а також команди «Кecske», «MMS», «K and company», «Ужгородські безалкоголіки», «Еxcel Ishan». Допоки готувався боґрач, молодь мала змогу спостерігати за концертом: запальні танці, різноманітні пісні й конкурси були підготовані спеціально для цього свята. Для присутніх також провели короткий майстер-клас – «Дім історичного танцю «Тартан» навчав азів середньовічних танців.

Оцінювали приготовані страви проректор Ігор Король, перший заступник генерального консула Угорщини в м. Ужгороді Ласло Куті, заступник міського голови Ужгородської міської ради Олександр Білак, голова Закарпатського угорськомовного товариства студентів та молодих дослідників Норберт Бенце, представники іноземних студентів Балкаран Сінг та Андраш Коскут.

Тиждень студентської дружби в УжНУ фінішував боґрач-фестом та запальною дискотекоюНайсмачнішим визнали боґрач угорської команди «Кecske», найкращий кулінарний витвір удався «Еxcel Ishan», а найцікавішу страву приготували «Ужгородські безалкоголіки».

Також у рамках святкування Тижня студентської дружби проводили конкурс «Краще фото у вишиванці», переможницею якого стала студентка математичного факультету Ярослава Матвійчак.

Вікторія Кенідра,
фото Антоніни Зеленецької,