Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

В УжНУ триває виставка, присвячена президентові Масарику

Експозицію в Науковій бібліотеці університету можна переглянути ще впродовж тижня

0 235
В УжНУ триває виставка, присвячена президентові Масарику
Презентована виставка книг
14 березня у рамках святкування Днів Чехії та Словаччини в Ужгороді у читальному залі Наукової бібліотеки УжНУ влаштували виставку, присвячену першому президентові Чехословаччини Томашеві Масарикові. Організаторами заходу виступили працівники Наукової бібліотеки УжНУ, зокрема краєзнавчого відділу «Карпатика».
В УжНУ триває виставка, присвячена президентові Масарику
Павел Пешек та Мірослав Мойжіта

Модератор заходу, заступник директора Наукової бібліотеки УжНУ Вікторія Воробець представила аудиторії викладачів словакістики та богемістики в УжНУ, а також гостей виставки – Генерального консула Чеської Республіки у Львові Павела Пешека та Генконсула Словацької Республіки в Ужгороді Мірослава Мойжіту.

Відтак запросила присутніх до перегляду тематичної фотовиставки, експонати для якої люб’язно надало Генконсульство Чеської Республіки, та книжкової виставки, що присвячена Томашу Масарику.

Також Вікторія Воробець нагадала присутнім, що протягом тижня у великій залі ректорату триває тематичний перегляд фільмів, а в п’ятницю у Закарпатському академічному обласному театрі ляльок «Бавка» відбудеться монодрама чеською мовою Марка Леерена Янга «Шейлок».

В УжНУ триває виставка, присвячена президентові МасарикуПавел Пешек привітав публіку рідною мовою, розповів про заслуги президента Томаша Масарика у створенні в міжвоєнній Чехословаччині стабільного і дієздатного демократичного ладу. Відтак присутні мали нагоду ознайомитися з експозицією.

Юлія Шипович,
фото Антоніни Зеленецької,
відео Віталія Завадяка
Залишіть відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.