В УжНУ визначено лідерів першого дня конкурсу «Студентська осінь -2019»

Щорічний мистецький конкурс художньої самодіяльності до Міжнародного дня студентів традиційно влаштували в комплексі «Ювентус». Аншлаг у залі забезпечили представники Природничо-гуманітарного коледжу Ужгородського університету, який уже два роки поспіль є переможцем конкурсу, і цьогоріч збирається повторити успіх.
В УжНУ визначено лідерів першого дня конкурсу «Студентська осінь -2019»

Ведучий заходу

Першого дня, 13 листопада, команди факультетів і коледжу підготували відеопрезентації й танцювальні виступи. Їх оцінювало журі у складі директорки СЦД «Ювентус» Мар’яна Яворська, артистка Закарпатської обласної філармонії Анастасія Вишневська, актор КВН Володимир Кірсанов, хореографиня Леана Мотичка, представник управління у справах культури, молоді та спорту Ужгородської міськради Роман Воловар. Ведучим був випускник фізичного факультету Йосип Логачов.

Ігор Король

На початку присутніх привітав проректор із науково-педагогічної роботи Ігор Король: «Упродовж двох днів студенти зможуть проявити свої таланти. ПГК у вас є конкуренти, їх аж 15! Бажаю максимально показати свої здібності, бути драйвовими!»

За відеопредставлення Природничо-гуманітарний коледж УжНУ заробив 48 балів. По 42 журі віддало хімічному та фізичному підрозділів, 39 балів — у математиків. Географічний, факультет туризму та міжнародних комунікацій, факультет здоров’я та фізичного виховання отримали по 37. Факультет суспільних наук здобув 34 бали, а міжнародних економічних відносин — 31. Підрозділи презентували як серйозні ролики, так і жартівливого характеру.

В УжНУ визначено лідерів першого дня конкурсу «Студентська осінь -2019»Особливо цікавими для публіки були танцювальні виступи. Колектив GeoGirls із геофаку оцінили 36-ма балами, сольний танок Марії Костецької з ФСН — 38-ма. Учасниці «Міс математичного факультету» принесли рідному підрозділові таку ж оцінку. Другокурсниці з хімічного виконали флешмоб й отримали 39.

В УжНУ визначено лідерів першого дня конкурсу «Студентська осінь -2019»Представниця економічного Дарина Осика здобула 41 б. за східний танець, а юристка Тетяна Пукман із ча-ча-ча й третьокурсниця ФІФ Тетяна Гецко — по 43. Полденсерка-туризмознавиця Каміла Кіщак принесла до скарбнички факультету 44 бали. Чирлідерки з фізфаку — 45. Олеся Брижак із ФФВтЗЛ потішила хіп-хопом, отримавши 47. На бал більше — у другокурсниці медичного Алли Дяків за латиноамериканський танок.

В УжНУ визначено лідерів першого дня конкурсу «Студентська осінь -2019»Насамкінець честь Природничо-гуманітарного коледжу відстоював єдиний у танцювальному конкурсі Студосені юнак — Тимур Магринець — разом із Вікторією Словяк. Першокурсники навальсували, розчуливши журі на максимальний бал — 50. Неабиякого ефекту чуттєвому танцеві додали ліхтарики, які запалали в залі.

За результатами першого дня конкурсу талантів «Студентська осінь-2019», під час якого оцінювали відеопрезентації й танці, лідирують Природничо-гуманітарний коледж УжНУ (98 б.), фізичний факультет (87) і факультет здоров’я та фізичного виховання (84).

Нині,14 листопада, о 16:00, відбудеться фінал «Студосені», під час якого факультети позмагаються в пісенних й оригінальному конкурсах. До того ж серед студентів розіграють квитки до нічного клубу.

Ольга Брайлян