В УжНУ дипломували випускників факультету історії та міжнародних відносин

Омріяні документи про вищу освіту цьогоріч отримали загалом 111 бакалаврів і 24 спеціалісти студенти денної та заочної форм навчання

В УжНУ дипломували випускників факультету історії та міжнародних відносин
19 липня у залі засідань Вченої ради УжНУ урочисто вручали документи про закінчення вищого навчального закладу випускникам факультету історії та міжнародних відносин

В УжНУ дипломували випускників факультету історії та міжнародних відносин

Омріяні дипломи цьогоріч отримали студенти денної та заочної форм навчання – загалом 111 бакалаврів і 24 спеціалісти. На свято молодих фахівців завітали їхні викладачі, родичі, друзі.

Традиційно першим зі словами привітання виступив декан факультету історії та міжнародних відносин Іван Вовканич, який побажав випускникам оптимізму, надії та віри в себе. А також запросив усіх новоспечених бакалаврів продовжити навчання на магістратурі.

Поздоровив фахівців від імені голови обласної державної адміністрації начальник управління у справах молоді та спорту ОДА Віталій Ерфан. Висловив подяку викладацькому складу за виконану впродовж цих років роботу.

В УжНУ дипломували випускників факультету історії та міжнародних відносин

З вітальним словом виступив і доктор історичних наук, професор Іван Мандрик. «Енгельс колись казав, що без проблем нема й людства. Отож вчіться долати всі проблеми, які трапляться на вашому шляху», – побажав професор.

Від імені випускників говорила Поліна Феєр. Вона подякувала наставникам, які були поряд на шляху до здобуття омріяної спеціальності. Також побажала своїм товаришам досягати цілей і впевнено рухатися у майбутнє.

Агнеса Сабелко,
фото, відео Роберта Паппа