Відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування

Окремим заліком до змагань долучилися й учнівські команди. А найкращі студентські й школярські колективи були нагороджені подарунками від ІТ-компанії «Sigma Software»

Минулих вихідних відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування. Як зазвичай, у цьому змаганні брали участь і учнівські команди – окремим заліком. Усього із Закарпатській області до етапу долучилося 19 студентських та 8 учнівських гуртів.

За результатами змагань було визначено переможців серед студентських команд Закарпатської області.

Місце Команда
1 UzhNU_Olds (Фекете, Булина, Кривов’яз)
2 UzhNU_3yagoda (Піцура, Меренич, Майор)
UzhNU_M&M’s (Симкін, Корчинський, Сидоран)
3 UzhNU_Roman_Empire (Стегура, Задорожний, Гроскопф)
UzhNU_PEPE (Лошак, Микита, Цімбота)
UzhNU_The_Chieftains (Попович, Параска, Медеші)

16 із 18 студентів у колективах-призерах навчаються за спеціальністю 122 – «Комп’ютерні науки» в Ужгородському національному університеті. Тренерами студентських команд-лауреаток є Олександр Міца та Сергій Вапнічний.

Серед учнівських команд найкращими стали:

Місце Команда
1 sUzh_Div0 (Фейса, Ціцей, Сливка)
2 sUzh_pro_Artists (Дубський, Тимкович, Король)
sUzh_3pizzas (Товтин, Трофименко, Сташук)
3 sUzh_132 (Михалко, Кузка, Олексик)
sUzh_SVAP (Юрченко, Міца, Заплатинська)
sUzh_Bazooka_penguin (Газуда, Добош, Васильєв)
sKhust_ITWarriors (Войнагій, Шнейдер, Шлапак)

Тренером ужгородських учнівських колективів є Сергій Вапнічний, а хустських – Микола Дронь. Два хустські гурти, які взяли участь у змаганнях, були вкомплектовані з учнів 7–9 класів. Утім у боротьбі з командами старшокласників і студентів молодші школярі зуміли виступити гідно, виборовши 38 та 50 місця зі 110 команд-учасниць.

Загальну таблицю результатів зі всієї Західної України можна переглянути за посиланням.

Найкращі студентські й учнівські колективи були нагороджені подарунками від ІТ-компанії «Sigma Software». Після змагань учасники мали змогу поспілкуватися з представницею цієї фірми Тетяною Однороб, поставити запитання, які їх цікавлять.

Відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмуванняВітаємо всіх переможців та учасників І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування!

За інформацією оргкомітету І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування