Загальноуніверситетська спартакіада УжНУ свій черговий етап «пропливла»

На третю сходинку п’єдесталу «запливли» юристи, другими стали представники медфаку, золото турніру здобула команда економічного факультету

Загальноуніверситетська спартакіада УжНУ свій черговий етап «пропливла»
Нещодавно в спорткомплексі «Буревісник» відбувся черговий етап спартакіади викладачів та співробітників Ужгородського університету. Спритніших у плаванні, одному з найвиснажливіших видів спорту, визначали представники 10 підрозділів УжНУ.

Перед стартом турніру головний суддя Геннадій Мордвінцев привітав усіх учасників та ознайомив з правилами визначення переможців. До слова, від кожного з підрозділів було представлено двоє спортсменів – жінка і чоловік, які мали подолати дистанцію 50 метрів вільним стилем.

Загальноуніверситетська спартакіада УжНУ свій черговий етап «пропливла»

«Плавання, як свідчить досвід, набуває щораз більшої ваги  у визначенні переможців спартакіади. Результати учасників постійно поліпшується, що зумовлено, зокрема, й пільговими заняттями для викладачів університету. Суперники боролися з повною віддачею, вода аж кипіла від емоцій та нервів☺», – ділиться один із арбітрів спартакіади Василь Шароді.

Щодо призерів водного етапу, то на третю сходинку п’єдесталу «запливли» юристи, другими стали представники медфаку, а золото турніру здобули економісти, які минулого року задовольнилися бронзою.

Нагороджували лауреатів головний суддя Геннадій Мордвінцев, заступник голови профкому викладачів і співробітників Олександр Конопльов та ст. викладач кафедри фізичного виховання Василь Шароді. Призерам вручили грамоти, медалі, а переможцю – традиційно й чемпіонський кубок.

Юрій Піясюк